Zakładanie i obsługa księgowa polskich spółek i polskich oddziałów firm zagranicznych

Korzyści

ZYSKASZ SPOKÓJ I CZAS

ZYSKASZ SPOKÓJ I CZAS

Chcesz założyć oddział swojej firmy w Polsce i nie wiesz od czego zacząć? Martwisz się nieznajomością przepisów związanych z legislacją? Szukasz pełnomocnika lub prokurenta, który pomoże Ci przebrnąć przez proces otwarcia nowej spółki lub filii na terenie Polski? Nasz wykwalifikowany zespół przeprowadzi Cię przez wszystkie procedury i wesprze radą na każdym etapie zakładania oddziału w Polsce. Nie stracisz nerwów ani czasu na zapoznawanie się z przepisami i prawidłowe wypełnianie dokumentacji. Znamy formalności towarzyszące procedurom legislacyjnym na wylot.

ZREDUKUJESZ KOSZTY KSIĘGOWOŚCI

ZREDUKUJESZ KOSZTY KSIĘGOWOŚCI

Utrzymanie własnego zespołu zajmującego się księgowością na terenie innego kraju niesie ze sobą wysokie koszty – włączając w to szkolenia dotyczące obowiązujących przepisów. Nie chcesz stresować się obniżeniem profitu i odpowiedzialnością za nieznajomość lokalnych zasad księgowych? Nie ryzykuj – skorzystaj z doświadczenia naszych profesjonalistów obeznanych z podatkami i rozliczeniami. Outsourcing księgowy nie tylko obniży Twoje koszty, ale także zwiększy dochody – wiemy jak skutecznie wspierać firmy i ich rozwój!

SKORZYSTASZ Z UŁATWIEŃ ZWIĄZANYCH Z OBSŁUGĄ BIZNESOWĄ

SKORZYSTASZ Z UŁATWIEŃ ZWIĄZANYCH Z OBSŁUGĄ BIZNESOWĄ

Obsługa biznesowa działalności transgranicznej musi opierać się na dwóch solidnych filarach – zaufaniu i doświadczeniu. Możemy pochwalić się świetnymi wynikami w obu tych obszarach – aż 97% naszych klientów ocenia nas jako doskonałego partnera biznesowego. Pomagamy generować zyski firmom krajowym oraz tym działającym na terenie wspólnoty europejskiej od lat! Wiemy jak dbać o liczby, bo dla nas liczy się Twój sukces.

ZADBASZ O BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

ZADBASZ O BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Nie chcesz by bezpieczeństwo wrażliwych danych Twojej firmy spędzało Ci sen z powiek? Nie ryzykuj i śpij spokojnie – dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi chroniącymi dane naszych klientów. Dla Twojego bezpieczeństwa i spokoju ducha zapewniamy takżę wysoką polisą OC. Powierz nam pieczę nad danymi Twojego biznesu i zajmij się rozwojem firmy.

Cennik

Zakres usług

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KSIĘGOWA PODMIOTÓW ZAGRANICZNYCH Z ODDZIAŁAMI W POLSCE

Znamy realia księgowości i podatków jak własną kieszeń – zajmujemy się tym na co dzień i stale rośniemy wraz z naszymi klientami. Niezależnie od profilu Twojej firmy, jesteśmy w stanie zająć się każdym aspektem dotyczącym rachunkowości i kadr – zwiększając Twoje dochody. Analizujemy, konsultujemy, wspieramy i rozliczamy – wszystko od A do Z. Masz wgląd w swoje finanse i raporty przez 24 godziny na dobę – udostępniamy Ci Panel Klienta, w którym dane finansowe masz widoczne jak na dłoni, gdziekolwiek jesteś.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KSIĘGOWA PODMIOTÓW ZAGRANICZNYCH Z ODDZIAŁAMI W POLSCE Znamy realia księgowości i podatków jak własną kieszeń – zajmujemy się tym na co dzień i stale rośniemy wraz z naszymi klientami. Niezależnie od profilu Twojej firmy, jesteśmy w stanie zająć się każdym aspektem dotyczącym rachunkowości i kadr – zwiększając Twoje dochody. Analizujemy, konsultujemy, wspieramy i rozliczamy – wszystko od A do Z. Masz wgląd w swoje finanse i raporty przez 24 godziny na dobę – udostępniamy Ci Panel Klienta, w którym dane finansowe masz widoczne jak na dłoni, gdziekolwiek jesteś.

OBSŁUGA W WIELU  JĘZYKACH

Komunikacja z nami to komfort i przyjemność. Obsługujemy naszych klientów w językach:
Polski, Angielski, Niemiecki, Mandaryński/Chiński, Rosyjski, Francuski

OBSŁUGA W WIELU JĘZYKACH Komunikacja z nami to komfort i przyjemność. Obsługujemy naszych klientów w językach: Polski, Angielski, Niemiecki, Mandaryński/Chiński, Rosyjski, Francuski

PROWADZENIE SEKRETARIATU PAŃSTWA FIRMY W NASZYM BIURZE

Wprowadzając swoją oddział lub spółkę córkę z grupy kapitałowej na Polski rynek stanowi dodatkowe wyzwanie organizacyjne jak i prawne. Aby pomóc Wam przy tej ważnej decyzji udostępnimy wirtualny adres, zajmiemy się odbiorem korespondencji, przygotujemy wymagane prawem uchwały wspólników, przekażemy do spółki matki komplet dokumentów za pośrednictwem szyfrowanego panelu klienta.

PROWADZENIE SEKRETARIATU PAŃSTWA FIRMY W NASZYM BIURZE Wprowadzając swoją oddział lub spółkę córkę z grupy kapitałowej na Polski rynek stanowi dodatkowe wyzwanie organizacyjne jak i prawne. Aby pomóc Wam przy tej ważnej decyzji udostępnimy wirtualny adres, zajmiemy się odbiorem korespondencji, przygotujemy wymagane prawem uchwały wspólników, przekażemy do spółki matki komplet dokumentów za pośrednictwem szyfrowanego panelu klienta.

POMOC W OTWARCIU POLSKIEGO ODDZIAŁU

Powstanie polskiego oddziału firmy wymaga przeprowadzenia łańcucha działań formalnych i organizacyjnych. Nie musisz inwestować sporych zasobów czasu i pieniędzy na rozpoczęcie działalności w Polsce – pomożemy CI szybko i łatwo przejść przez cały proces, dla nas to chleb powszedni.

POMOC W OTWARCIU POLSKIEGO ODDZIAŁU Powstanie polskiego oddziału firmy wymaga przeprowadzenia łańcucha działań formalnych i organizacyjnych. Nie musisz inwestować sporych zasobów czasu i pieniędzy na rozpoczęcie działalności w Polsce – pomożemy CI szybko i łatwo przejść przez cały proces, dla nas to chleb powszedni.

WIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ UMOWY

Zewnętrzna księgowość to dla Ciebie większa elastyczność – nie musisz utrzymywać kadry księgowej na pełnym etacie i ponosić kosztów. Zakres naszych działań jest identyczny,  odpowiedzialności znacznie większa,
a płacisz dużo mniej. Współpraca z nami to nie koszt, to inwestycja – w przyszłość Twojej firmy w Polsce.

WIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ UMOWY Zewnętrzna księgowość to dla Ciebie większa elastyczność – nie musisz utrzymywać kadry księgowej na pełnym etacie i ponosić kosztów. Zakres naszych działań jest identyczny, odpowiedzialności znacznie większa, a płacisz dużo mniej. Współpraca z nami to nie koszt, to inwestycja – w przyszłość Twojej firmy w Polsce.

SAMODZIELNY KONTAKT Z ZAGRANICZNYM PODMIOTEM

Nasz zespół jest nie tylko wysoce wykwalifikowany, ale także wszechstronny – możemy sami komunikować się z zagranicznymi podmiotami, nie potrzebujemy do tego tłumaczy. W biznesie liczy się szybkość przepływu informacji, dlatego z nami możesz być spokojny – nic Ci nie umknie i zawsze będziesz doskonale poinformowany o swoich finansach.

SAMODZIELNY KONTAKT Z ZAGRANICZNYM PODMIOTEM Nasz zespół jest nie tylko wysoce wykwalifikowany, ale także wszechstronny – możemy sami komunikować się z zagranicznymi podmiotami, nie potrzebujemy do tego tłumaczy. W biznesie liczy się szybkość przepływu informacji, dlatego z nami możesz być spokojny – nic Ci nie umknie i zawsze będziesz doskonale poinformowany o swoich finansach.

Pozostałe oferty

Skontaktuj się z nami!

Oferty na poszczególne miasta

Jak założyć oddział firmy zagranicznej w Polsce, księgowość zewnętrzna

Jak założyć oddział firmy zagranicznej w Polsce i nie martwić się o księgowość? Najlepiej skorzystać z doświadczenia i wiedzy profesjonalistów – takich jak my. Księgowość zewnętrzna to dobra opcja dla zagranicznych firm – nie muszą martwić się o interpretacje podatkowe, rozliczenie podatku, księgowanie faktur i inne czynności zgodne z polskim prawem. Nasi eksperci prowadzą kompleksową obsługę oddziałów zagranicznych podmiotów – od pomocy w otwarciu oddziału po rozliczenie podatku.

Jak założyć oddział firmy zagranicznej w Polsce – od czego zacząć?

Najprościej jest skorzystać z naszej pomocy. Do dyspozycji mamy dziesiątki ekspertów w tym: biegłych rewidentów, doradców podatkowych, specjalistów księgowych, specjalistów prawnych, ekspertów ds kadr i płac. Zajmiemy się wykonaniem wszystkich czynności z całego procesu otwierania oddziału na terenie Polski. Doskonale wiemy jak założyć oddział firmy zagranicznej w Polsce, bo przeprowadziliśmy już dziesiątki takich operacji. Nie martw się wieloetapowymi procedurami i dokumentacją – nasz zespół nie potrzebuje tłumaczy i zna polskie realia biznesowe w swojej dziedzinie od podszewki. Skontaktuj się z nami i umów na konsultację w dogodnym terminie.

Księgowość zewnętrzna to dobra księgowość – zyskaj na współpracy z nami

W trakcie pierwszej rozmowy z nami wytłumaczymy Ci jak założyć oddział zagranicznej firmy w Polsce – przekonasz się, że przejdziemy przez ten proces szybko i skutecznie. Zajmujemy się tym kompleksowo – począwszy od uzyskania tłumaczenia przysięgłego dokumentów, aż po pełną obsługę, taką jak księgowanie faktur, kadry i płace oraz rozliczenie podatku. Do wszystkich danych o Twoich finansach masz dostęp 24 godziny na dobę, potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu. Zajmujesz się tylko zarabianiem pieniędzy, my zajmujemy się tym, co robimy najlepiej- optymalizujemy podatki i zapewniamy pełną obsługę (włącznie z poradami prawnymi). Zadzwoń lub napisz – pomożemy Ci rozwijać Twoją firmę w Polsce.

Jak założyć oddział firmy zagranicznej w Polsce, jeśli nie znam dobrze języka? Spokojnie, nasz zespół ekspertów włada wieloma językami. Nie musisz korzystać z usług zewnętrznych tłumaczy – wyjaśnimy Ci jak założyć oddział firmy zagranicznej w Polsce, w Twoim języku. Każdy z dedykowanych Tobie specjalistów przekaże Ci bezpośrednio wszystko co chcesz wiedzieć o Twoich finansach. Wiemy, że najdrobniejsza pomyłka w wypowiedziach zmienia cały kontekst – współpracując z nami możesz oczekiwać, że przedstawimy wszystko jasno i klarownie.