Obsługa prawna firm

Korzyści

NIE STRACISZ PIENIĘDZY Z POWODU NIEWŁAŚCIWEJ OPIEKI PRAWNEJ

NIE STRACISZ PIENIĘDZY Z POWODU NIEWŁAŚCIWEJ OPIEKI PRAWNEJ

Nie daj się zaskoczyć po fakcie – brak odpowiedniego paragrafu w umowie może Cię słono kosztować. Urząd może nałożyć na Ciebie karę grzywny za niezastosowanie się do skomplikowanych przepisów w terminie – tego, i wielu innych strat możesz z łatwością uniknąć, przekazując opiekę prawną w kompetentne ręce. Nasza kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorców, dzięki czemu mogą generować zyski i unikać niepożądanych wydatków.

ZOPTYMALIZUJESZ DZIAŁANIE BIZNESU

ZOPTYMALIZUJESZ DZIAŁANIE BIZNESU

Zweryfikujemy profil Twojej firmy oraz charakter prowadzonych przez nią działań i przeanalizujemy potencjalne problemy prawne. Nie trać pieniędzy i czasu – łączymy optymalizację finansów z kompleksową obsługą prawną.

ZWIĘKSZYSZ RENTOWNOŚĆ

ZWIĘKSZYSZ RENTOWNOŚĆ

Twoje zyski wzrosną, bo nasi eksperci wiedzą, jak konstruować kontrakty handlowe, negocjować umowy z kluczowymi kontrahentami oraz potrafią przeprowadzać rzetelne analizy ryzyka związanego z zawarciem umowy biznesowej lub ustalania warunków ugody w trakcie mediacji.

PRZEKUJESZ PROBLEMY W REALNE ZYSKI – ZAROBISZ JESZCZE WIĘCEJ!

PRZEKUJESZ PROBLEMY W REALNE ZYSKI – ZAROBISZ JESZCZE WIĘCEJ!

Zdolność opanowania sytuacji kryzysowych jest w biznesie bezcenna, prawdziwi specjaliści potrafią nie tylko kryzysy przewidywać i fachowo im zapobiegać, ale – co najważniejsze – wyciągają z nich wnioski i przekuwają w określone korzyści! Dzięki doświadczeniu naszych konsultantów Twoja firma będzie pracować efektywniej i bez komplikacji.

ZADBASZ O BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ FIRMY

ZADBASZ O BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ FIRMY

Nawet niewielkie zmiany lub brak jednego zapisu w umowie czy regulaminie może narazić Twoją firmę na straty. Nie trać pieniędzy z powodu niedopatrzeń i braku profesjonalnej opieki prawnej – nasi eksperci zadbają o wszelkie aspekty zapisów prawnych: umów, aneksów oraz regulaminów. Zabezpiecz swoje interesy i skontaktuj się z naszą kancelarią.

ZAPOMNISZ O STRESIE

ZAPOMNISZ O STRESIE

Nie musisz zatrudniać sztabu specjalistów ani zlecać licznym podwykonawcom spraw związanych z prawem, podatkami, kadrami, czy też finansami. Wszystkie te sprawy możesz powierzyć profesjonalistom z jednej kancelarii, dzięki czemu w spokoju poświecisz się pracy nad sukcesem Twojej firmy.

Cennik

Zakres usług

INDYWIDUALNE INTERPRETACJE PODATKOWE ORAZ INNE PORADY PRAWNE W ZAKRESIE PODATKÓW
Kompleksowa obsługa w zakresie prawa podatkowego i obowiązków podatkowych to gwarancja rentowności, spokoju i bezpieczeństwa prowadzenia biznesu.  Jesteśmy do Twojej dyspozycji, dostępni w dogodnej dla Ciebie chwili.

INDYWIDUALNE INTERPRETACJE PODATKOWE ORAZ INNE PORADY PRAWNE W ZAKRESIE PODATKÓW Kompleksowa obsługa w zakresie prawa podatkowego i obowiązków podatkowych to gwarancja rentowności, spokoju i bezpieczeństwa prowadzenia biznesu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, dostępni w dogodnej dla Ciebie chwili.

PRAWO: CYWILNE, KARNE, SPÓŁEK HANDLOWYCH, ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, KARNO-SKARBOWE, PRACY, UPADŁOŚCIOWE I RESTRUKTURYZACYNE, BUDOWALNE
Pomagamy doraźnie, przewidujemy potencjalne zagrożenia i proponujemy optymalne rozwiązania. Nie uszczuplaj swoich zasobów finansowych i czasowych na szukanie właściwej drogi w tysiącach paragrafów, przeznacz energię na budowanie firmy – my zajmiemy się przepisami.

PRAWO: CYWILNE, KARNE, SPÓŁEK HANDLOWYCH, ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, KARNO-SKARBOWE, PRACY, UPADŁOŚCIOWE I RESTRUKTURYZACYNE, BUDOWALNE Pomagamy doraźnie, przewidujemy potencjalne zagrożenia i proponujemy optymalne rozwiązania. Nie uszczuplaj swoich zasobów finansowych i czasowych na szukanie właściwej drogi w tysiącach paragrafów, przeznacz energię na budowanie firmy – my zajmiemy się przepisami.

SPORZĄDZANIE UMÓW I SKŁADANIE DOKUMENTÓW
Problemy z dokumentacją mogą Ciebie nie dotyczyć, jeśli skorzystasz z naszej pomocy – przygotujemy i złożymy dokumenty w Twoim imieniu, podczas gdy Ty będziesz mógł zająć się zarządzaniem swoim biznesem.

SPORZĄDZANIE UMÓW I SKŁADANIE DOKUMENTÓW Problemy z dokumentacją mogą Ciebie nie dotyczyć, jeśli skorzystasz z naszej pomocy – przygotujemy i złożymy dokumenty w Twoim imieniu, podczas gdy Ty będziesz mógł zająć się zarządzaniem swoim biznesem.

OPINIOWANIE UMÓW I NEGOCJOWANIE KONTRAKTÓW
Nasi specjaliści gruntownie przeanalizują i ocenią Twoje kontrakty. Wskażą także jaka treść umowy zapewni bezpieczeństwo oraz przyniesie największe profity dla Twojej firmy. Zapomnij o nieprzespanych nocach przed  ważnymi negocjacjami – weźmiemy ciężar kluczowych rozmów na siebie, Ty będziesz mógł świętować ich rezultaty.

OPINIOWANIE UMÓW I NEGOCJOWANIE KONTRAKTÓW Nasi specjaliści gruntownie przeanalizują i ocenią Twoje kontrakty. Wskażą także jaka treść umowy zapewni bezpieczeństwo oraz przyniesie największe profity dla Twojej firmy. Zapomnij o nieprzespanych nocach przed ważnymi negocjacjami – weźmiemy ciężar kluczowych rozmów na siebie, Ty będziesz mógł świętować ich rezultaty.

POMOC PRAWNA PRZY PRZEKSZTAŁCANIU PODMIOTÓW
Przekształcanie podmiotów gospodarczych to bardzo skomplikowane i czasochłonne procesy, obwarowane wieloma paragrafami. Nie trać energii przy wszelkich zmianach formy prawnej – nasi eksperci otoczę Ciebie kompleksową opieką i doradzą na każdym etapie postępowania.

POMOC PRAWNA PRZY PRZEKSZTAŁCANIU PODMIOTÓW Przekształcanie podmiotów gospodarczych to bardzo skomplikowane i czasochłonne procesy, obwarowane wieloma paragrafami. Nie trać energii przy wszelkich zmianach formy prawnej – nasi eksperci otoczę Ciebie kompleksową opieką i doradzą na każdym etapie postępowania.

REPREZENTACJA W SĄDZIE WE WSZELKICH SPRAWACH PRAWNYCH
Postępowania sądowe potrafią się ciągnąć latami, jeżeli nie posiadasz odpowiedniego reprezentanta, który wesprze Cię od początku procesu. Zapewniamy pomoc w sprawach: karnych, cywilnych, podatkowych, tych związanych z własnością przemysłową oraz jakichkolwiek innych dotyczących przedsiębiorców.

REPREZENTACJA W SĄDZIE WE WSZELKICH SPRAWACH PRAWNYCH Postępowania sądowe potrafią się ciągnąć latami, jeżeli nie posiadasz odpowiedniego reprezentanta, który wesprze Cię od początku procesu. Zapewniamy pomoc w sprawach: karnych, cywilnych, podatkowych, tych związanych z własnością przemysłową oraz jakichkolwiek innych dotyczących przedsiębiorców.

Pozostałe oferty

Skontaktuj się z nami!

Oferty na poszczególne miasta

Porady prawne dla firm, opiniowanie umów i konsultacje prawne

Porady prawne, opniowanie umów, przekształcenia spółek, restrukturyzacja - na co warto zwrócić uwagę?

Przekształcanie spółek, sprawy z obszarów prawa cywilnego, karno-skarbowego, upadłościowego czy też restrukturyzacyjnego – to wszystko wymaga doświadczenia i eksperckiego poziomu wiedzy. Nie narażaj swojej firmy na straty – skontaktuj się z nami, pomożemy Ci uniknąć problemów prawnych.

Interpretacje podatkowe i porady prawne – jak i do kogo wystąpić?

Interpretacje podatkowe to bardzo delikatny temat. Bez doświadczenia w tym zakresie można ponieść bardzo poważne konsekwencje – przede wszystkim finansowe. Nie jesteś pewien, czy dobrze rozumiesz przepisy podatkowe? Interpretacje podatkowe to nasza specjalność – od wielu lat pomagamy przedsiębiorcom w tym zakresie. Dzięki naszej wiedzy w kwestii interpretacji podatkowych nasi klienci mogą spać spokojnie.

 

* Usługi doradztwa podatkowego świadczone są przez certyfikowanych doradców współpracujących z naszym biurem.

Porady prawne dla firm, opiniowanie umów i konsultacje prawne – jak nie stracić pieniędzy

Porady prawne dla firm – jak nie stracić pieniędzy Porady prawne to gwarancja uniknięcia strat. Nasz zespół pomoże Ci w szerokim zakresie – od prawa cywilnego, po karno-skarbowe. Nasi eksperci przewidują problemy, potrafią im zapobiegać, a w razie kłopotów skutecznie pomagają wyjść na prostą – porady prawne dla firm to nasz chleb powszedni. Nie ryzykuj problemów z prawem – skorzystaj z naszego doświadczenia.

Opiniowanie umów i konsultacje prawne – na straży Twojego biznesu Opiniowanie umów i pomoc w negocjacjach to szalenie istotna kwestia. Nie daj się zaskoczyć niejasnościom w zapisie umowy, nie narażaj się na straty. Opiniowanie umów to jedna z dziedzin, w których nasi specjaliści poruszają się po mistrzowsku. Negocjowanie kontraktów i opiniowanie umów to gwarancja rentowności każdej firmy – pomożemy Ci generować większe zyski.