Praca

Pracuj w księgowości!

Pracuj w księgowości!

W TaxCoach stawiamy na ludzi! Nasi pracownicy są najważniejszym z czynników sukcesu. To dzięki ich kwalifikacjom i motywacji zajmujemy na rynku pozycję lidera jakości, innowacji oraz eksperckich kompetencji podatkowych, kadrowych i finansowych.

Jesteśmy przekonani, że wzajemne zaufanie, ukierunkowany rozwój naszych pracowników oraz ściśle określona kultura organizacyjna pozwalają stworzyć solidne podstawy do osiągania ambitnych celów biznesowych. Od naszych pracowników oczekujemy zrozumienia klienta i dostrzegania potrzeb rynku, orientacji na klienta, komunikatywności i proponowania rozwiązań.

W zamian oferujemy możliwość rozwoju osobistego dzięki ściśle określonej ścieżce kariery zawodowej. Proponujemy także adekwatne do umiejętności wynagrodzenie, motywujący system premiowania, możliwość uczestniczenia w procesach decyzyjnych jak i rozwoju firmy oraz warunki umożliwiające rozwój i osiąganie sukcesu zawodowego.

Twoje korzyści

Ikona Karta Multisport
Karta Multisport

Nie samą pracą człowiek żyje! Ułatwimy Ci aktywne wykorzystanie czasu wolnego z kartą Multisport, która zapewni zniżkę lub darmowe korzystanie z ponad 4,5 tysiąca obiektów sportowych w całej Polsce.

Ikona Prywatne ubezpieczenie
Prywatne ubezpieczenie

Dodatkowa polisa ubezpieczeniowa, która zabezpieczy finansowo Ciebie i Twoją rodzinę od wszelkiego ryzyka.

Ikona Budżet na szkolenia
Budżet na szkolenia

Sam zdecyduj jakie szkolenie lub konferencja Cię interesuje i zleć nam zakup, a TaxCoach je sfinansuje. Każdy z naszej kadry ma dostęp do rocznego budżetu szkoleniowego.

Ikona Wsparcie liderów
Wsparcie liderów

Do dyspozycji zespołu jest główna księgowa, doradca podatkowy, ekspert ds kadr i płac oraz psycholog biznesu.

Ikona Gwarancja sukcesu zawodowego
Gwarancja sukcesu zawodowego

Tworzymy liderów! Z nami osiągniesz stały rozwój osobisty, bieżąco aktualizowane wynagrodzenie odpowiadające Twoim kompetencjom oraz możliwość szybkiego awansu.

Ikona Elastyczny grafik pracy
Elastyczny grafik pracy

Dostosujemy godziny pracy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Ikona Wysokiej klasy sprzęt
Wysokiej klasy sprzęt

Przy rozpoczęciu współpracy otrzymasz bardzo dobrej klasy sprzęt firmowy (laptop, telefon), który będziesz mógł używać także do własnych potrzeb.

Ikona Wspólne poszukiwanie rozwiązań oraz dzielenie się wiedzą
Wspólne poszukiwanie rozwiązań oraz dzielenie się wiedzą

Zyskaj doskonały dostęp do szerokiego spektrum wiedzy dzięki synergii ekspertów. Uczęszczaj na regularne spotkania, podczas których jest możliwość wspólnego podejmowania wyzwań, poszukiwania rozwiązań oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniami.

Ikona Smaczna kawa oraz przyjazna atmosfera
Smaczna kawa oraz przyjazna atmosfera

Wspaniała atmosfera pracy, życzliwe podejście członków zespołu oraz najwyższej klasy kawa z ekspresu z pewnością uprzyjemnią Twoją pracę, a także dadzą mnóstwo pozytywnej energii.

Aktualne oferty

Nie ma oferty
dla Ciebie?

Wypełnij formularz ze swoimi danymi
personalnymi i aplikuj!

Zachęcamy także do wysłania pełnej aplikacji (CV + LM)
na nasz adres mailowy:
[email protected]

Może to właśnie Ciebie
szukaliśmy cały ten czas? ;)

Polityce prywatności.
Polityce prywatności.
Polityką prywatności.