OTRZYMAJ DO 3500 ZŁ
ZA KAŻDE POLECENIE

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

WYGENERUJESZ PASYWNE ZYSKI

WYGENERUJESZ PASYWNE ZYSKI

Powiedzenie "jak zarobić i się nie narobić" nabiera zupełnie nowego znaczenia - to jak najbardziej możliwe! Wystarczy, że polecisz nam klienta, a on podpisze umowę oraz opłaci wybrane przez siebie usługi. Zwrócimy Ci kwotę za wpłacony abonament poleconego usługobiorcy, aż do wysokości 3500 zł!

BĘDZIESZ TAK ZARABIAĆ BEZ KOŃCA

BĘDZIESZ TAK ZARABIAĆ BEZ KOŃCA

To nie jest jednorazowa akcja, możesz polecić nam dowolną ilość klientów, a za każde skuteczne polecenie otrzymasz od nas kwotę pierwszego uiszczonego przez każdego kontrahenta abonamentu. Wyobraź sobie, że polecasz nam 100 osób i 50% z nich zostaje naszymi klientami - to naprawdę spory dochód dla Ciebie, osiągnięty praktycznie bez wysiłku.

ZYSKASZ PROFIT W ŁATWY SPOSÓB

ZYSKASZ PROFIT W ŁATWY SPOSÓB

To proste i nie znajdziesz tu żadnych haczyków, zasady są klarowne i nieskomplikowane. Wiemy, że zdrowa konkurencja na rynku to dobra sytuacja, ale osiąganie obopólnej korzyści jest jeszcze lepsze. Każda firma, która dzięki Twojemu poleceniu zostanie naszym klientem, uzupełni zasoby Twojego portfela. Polecaj i zwiększaj dochody Twoje i Twojego przedsiębiorstwa w łatwy i przyjemny sposób!

WYROBISZ SOBIE MARKĘ OSOBISTĄ

WYROBISZ SOBIE MARKĘ OSOBISTĄ

W dzisiejszych czasach pocztę pantoflową zastąpił Internet – informacje roznoszą się lotem błyskawicy i mają dużo większe zasięgi, niż krąg znajomych. Polecony przez Ciebie klient otrzyma od nas rabat, a także możliwość polecania kolejnych. Nie ma lepszej rekomendacji dla biznesu, niż zadowolony partner – możesz być pewien, że Twoja marka osobista zyska na programie partnerskim, nasz program przynosi korzyści każdej ze stron! Zadbaj o swój wizerunek, zarabiaj i daj zarobić innym – to działa.

JAK TO DZIAŁA:

POLECAJ NASZE USŁUGI

POLECAJ NASZE USŁUGI

Jesteś naszym klientem, więc jesteś zadowolony z naszych usług, jak 97% wszystkich naszych klientów. Pozwól innym zarabiać więcej dzięki naszym najwyższej jakości usługom – polecaj nas znajomym. Zyskasz dwukrotnie – oprócz uznania za pomoc w optymalizowaniu finansów, otrzymasz od nas wymierne wyrazy wdzięczności, czyli gotówkę!

PRZEKAZUJ NAM KONTAKTY

PRZEKAZUJ NAM KONTAKTY

Prowadzisz biznes i wciąż poszerzasz bazę swoich kontaktów – to jeden z elementów bycia człowiekiem sukcesu. Wiemy, że masz napięty grafik i czasem minuty decydują o tym, czy zdobędziesz intratny kontrakt. Przekazanie nam kontaktu zajmie CI dosłownie chwilę, a możesz wiele na tym zyskać – do 3500 zł za przysłowiową chwilę. Kiedy ostatnio zarobiłeś taką kwotę w góra dwie minuty?

OTRZYMUJ RÓWNOWARTOŚĆ PIERWSZEGO ABONAMENTU

OTRZYMUJ RÓWNOWARTOŚĆ PIERWSZEGO ABONAMENTU

Twój zysk zależy od tego, na jakie usługi zdecydował się rekomendowany przez Ciebie przedsiębiorca. Nadal jest to gra warta świeczki, bo możesz zarobić do 3500 zł za KAŻDEGO poleconego klienta. Poświęć nawet 10 minut dziennie na polecenie nam nowych usługobiorców, a na koniec miesiąca możesz odkryć, że Twoje konto zostało zasilone wielocyfrową kwotą!

POLECONY KLIENT ZYSKUJE RABAT 5 % NA NASZE USŁUGI

POLECONY KLIENT ZYSKUJE RABAT 5 % NA NASZE USŁUGI

Dbamy o to, żeby wszyscy nasi klienci zarabiali więcej i byli zadowoleni z naszych usług – oferujemy m. in. porady ekspertów, błyskawiczny kontakt, dostęp do zespołu profesjonalistów z każdego miejsca na świecie. To nie wszystko – polecony przez Ciebie klient otrzyma także rabat, wiemy doskonale, że sukces buduje się na satysfakcji z dostarczonych rezultatów za korzystną cenę.

NASZ NOWY KONTRAHENT MOŻE TEŻ ZARABIAĆ

NASZ NOWY KONTRAHENT MOŻE TEŻ ZARABIAĆ

Poleciłeś nam wielu nowych klientów i stan Twojego konta po otrzymaniu gotówki za skuteczne uczestnictwo w programie partnerskim przywraca uśmiech na Twojej twarzy – wspaniała sytuacja! Czujesz radość i wdzięczność – to samo poczują nasi nowi klienci! Zyskasz nie tylko pieniądze, ale także nowych sojuszników na ryku – oni także mogą zarabiać więcej dzięki Tobie.

ABY POLECIĆ TAXCOACH INNEJ OSOBIE, WYPEŁNIJ FORMULARZ

Polityce prywatności.
Polityce prywatności.
Polityką prywatności.