Biuro Księgowe Poznań Wilda

Ikona
sprawna
obsługa
Ikona
bezpieczeństwo
Ikona
wygoda
Ikona
kompleksowość
obsługi
Ikona
wiedza
i doświadczenie
Ikona
szerokie
spektrum obsługi
Ikona
oszczędność
pieniędzy
Ikona
gwarantowana
satysfakcja

Biuro rachunkowe – Poznań Wilda

Główna siedziba TaxCoach znajduje się w Luboniu, lecz od niedawna nasze biuro księgowe świadczy swoje usługi również w jednej z najpopularniejszych dzielnic Poznania, jaką jest Wilda. Otwarcie oddziału Poznań Wilda nie było przypadkowe – wielu naszych klientów prowadzi firmy i spółki właśnie w stolicy Wielkopolski, dlatego pragnąc ułatwić Wam kontakt z naszym biurem, wynajęliśmy atrakcyjny lokal przy ulicy Wierzbięcice 44a/lok. 40A (Wilda), do którego serdecznie zapraszamy!

Zatrudniamy najlepszych ekspertów w kraju, czyli licencjonowanych księgowych, analityków i dyrektorów finansowych, a także doradców podatkowych, dlatego też możemy zapewnić najwyższy standard proponowanych usług z zakresu księgowości.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie COMARCH, które umożliwia bardzo szybko reagować na wszelkiego rodzaju powiadomienia, a także zapewnia przesyłanie plików w formie elektronicznej, czy ułatwia dokonanie symulacji i przeprowadzenie prognozy.

Pozostajemy z Tobą cały czas w kontakcie, gdyż przypisujemy Ci opiekuna, a także możesz liczyć na porady przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. TaxCoach to zatem rozwiązanie, jakiego potrzebujesz.

Usługi księgowe, które proponujemy pozwolą Ci zoptymalizować wszelkie podejmowane decyzje biznesowe. W ten sposób Twoja firma szybko nabierze wiatru w żagle.

Mimo że biuro rachunkowe TaxCoach prowadzi księgowość online, zdajemy sobie sprawę z tego, że niekiedy zachodzi potrzeba bezpośredniego spotkania, zwłaszcza podczas wyboru biura do obsługi księgowości. Dzięki temu, że naszymi siedzibami są teraz zarówno Luboń, jak i Poznań Wilda, biuro podatkowe TaxCoach jest przez cały czas w zasięgu Twojej ręki.

Co oferuje nasze biuro księgowe?

W TaxCoach pracują najlepsi! Nasza doświadczona i kompetentna kadra składa się z analityków, dyrektorów finansowych, doradców podatkowych oraz licencjonowanych księgowych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swoich codziennych obowiązków i nieustannie poszerzają swoją wiedzę. W związku z tym, że przepisy kilka razy w roku się zmieniają, dokształcanie się jest niezwykle ważne w tym fachu – nie pozwalamy sobie na stagnację, lecz pragniemy, by nasze biuro rachunkowe odpowiadało na potrzeby wszystkich przedsiębiorców, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, liczbę zatrudnianych pracowników i obszar działania.

Biuro podatkowe, które zdejmie ciężar z Twoich pleców

Prowadzenie własnej działalności jest marzeniem wielu osób, lecz wiąże się to nie tylko z przyjemnością bycia sobie szefem, lecz także z licznymi obowiązkami. Jeśli masz świetny pomysł na firmę, nie marnuj swojego potencjału – nasze biuro podatkowe zajmie się wszelkimi formalnościami, a Ty będziesz mógł rozwinąć skrzydła, zajmując się tym, na czym znasz się najlepiej.
Zadbamy o to, byś mógł spać spokojnie, nie martwiąc się o rozliczenia, faktury i obsługę księgowo-podatkową. Każdej firmie i spółce decydującej się na współpracę z naszym biurem rachunkowym przypisujemy indywidualnego opiekuna, który służy nieograniczoną pomocą w podejmowaniu decyzji. Wszystkie działania dostosowujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań, zapewniając kompleksową obsługę księgowo-finansową na europejskim poziomie.

Sprawdź korzyści płynące ze współpracy z TaxCoach

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz
mieć pewność, że jest to

gwarancja skuteczności,

rzetelności

niezawodności.

Współpraca z nami pozwoli Ci przeznaczyć czas, który do tej pory poświęcałeś zawiłym formalnościom, na rozszerzenie działalności firmy, przyjrzenie się potrzebom pracowników i klientów lub po prostu na relaks w wolny piątkowy wieczór. Profesjonalne biuro księgowe pomoże Ci także uniknąć błędów związanych z zaniedbaniami czy nieprawidłowymi obliczeniami. Dzięki składce OC TaxCoach to Twój odpowiedzialny partner biznesowy!