Rejestracja / rozliczanie podatku VAT w Niemczech

Korzyści

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Nie musisz się głowić, czy usługi lub produkty, które sprzedajesz, nakładają na Ciebie obowiązek rejestracji VAT w Niemczech. Nasz zespół ekspertów podpowie Ci, czy musisz się rejestrowa i dlaczego, a także zajmie się całym procesem rejestracji.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Nie trać pieniędzy na konsultacje w zakresie rozstrzygania, czy Twoje działania biznesowe podlegają opodatkowaniu w Niemczech, czy też mogą być interpretowane jako wewnątrzwspólnotowe dostawy towarów. Powierz nam swoje sprawy, my zajmiemy się procedurami i wyborem najkorzystniejszych rozwiązań dla Twojej firmy.

KOMFORT I PEWNOŚĆ OPTYMALNEGO WYBORU

KOMFORT I PEWNOŚĆ OPTYMALNEGO WYBORU

Nie wiesz, czy możesz skorzystać z procedury odwrotnego obciążenia i wystawić fakturę z 0% VAT? Martwisz się, czy na koniec roku prawidłowo złożysz deklarację VAT w Niemczech? Te, oraz inne problemy, nie musza Cię dotyczyć – skontaktuj się z nami, nasi eksperci wiedzą jak rozliczać podatki w Niemczech.

MINIMUM FORMALNOŚCI

MINIMUM FORMALNOŚCI

Liczne formularze, kłopoty z tłumaczeniem oraz różne przepisy podatkowe w poszczególnych krajach Unii Europejskiej? Nie musisz się już tym martwić. Nie doświadczysz tego współpracując z nami – ograniczamy formalności do minimum a obciążenia podatkowe do optimum, abyś Ty mógł skupić się na rozwijaniu biznesu w Niemczech i pozostałych krajach Unii Europejskiej.

Cennik

Zakres usług

Sprawna i szybka koordynacja procesu rejestrowania firmy do VAT w Niemczech i pozostałych krajów Unii Europejskiej

Sprawna i szybka koordynacja procesu rejestrowania firmy do VAT w Niemczech i pozostałych krajów Unii Europejskiej

Fachowe doradztwo  w zakresie vat compliance obejmujące kontrolę limitów sprzedaży po których konieczna jest rejestracja do vat.

Fachowe doradztwo w zakresie vat compliance obejmujące kontrolę limitów sprzedaży po których konieczna jest rejestracja do vat.

Bieżące składanie i rozliczanie  deklaracji VAT w tym: przygotowywanie zwrotów vat . W przypadku rejestracji oddziały pomoc przy wyborze optymalnej formy działalności

Bieżące składanie i rozliczanie deklaracji VAT w tym: przygotowywanie zwrotów vat . W przypadku rejestracji oddziały pomoc przy wyborze optymalnej formy działalności

Współpraca z biurem tłumaczeń umożliwiająca  sprawne uzyskania tłumaczenia przysięgłego na język niemiecki dla zagranicznych dokumentów.

Współpraca z biurem tłumaczeń umożliwiająca sprawne uzyskania tłumaczenia przysięgłego na język niemiecki dla zagranicznych dokumentów.

Ekspercka wiedza, profesjonalne konsultacja oraz wsparcie przy opracowaniu umowy spółki jak i innych niezbędnych dokumentów

Ekspercka wiedza, profesjonalne konsultacja oraz wsparcie przy opracowaniu umowy spółki jak i innych niezbędnych dokumentów

Załatwianie spraw urzędowych w imieniu firmy

Załatwianie spraw urzędowych w imieniu firmy

Obsługa  w wielu językach

Obsługa w wielu językach

Współpraca z  BaseLinker, Amazon, eBay, Allegro, Shopper i wieloma innymi platformami sprzedażowymi. Dzięki synchronizacji naszych systemów księgowych z Państwa platformami sprzedażowymi, prowadzenie spraw podatkowych, to czysta przyjemność dla obu stron

Współpraca z BaseLinker, Amazon, eBay, Allegro, Shopper i wieloma innymi platformami sprzedażowymi. Dzięki synchronizacji naszych systemów księgowych z Państwa platformami sprzedażowymi, prowadzenie spraw podatkowych, to czysta przyjemność dla obu stron

Pozostałe oferty

Skontaktuj się z nami!

Oferty na poszczególne miasta

Rejestracja VAT – Niemcy, zakładanie firmy w Niemczech, rozliczanie podatku VAT w Niemczech, sprzedaż usług i towarów w Niemczech

Rozliczanie VAT w Niemczech jest skomplikowane – rejestracja VAT jest jedynie wstępnym krokiem do prowadzenia biznesu na terenie Niemiec. Uzyskanie numeru VAT UE (Umsatzsteuer-Identifikationsnummer, USt-IdNr) jest kolejnym etapem, następnie należy spełnić szereg wymogów sprawozdawczych oraz przejść przez inne procedury. Nasi eksperci znają się na rozliczaniu VAT w Niemczech, dlatego pomogą Ci przejść przez wszystko, co związane z podatkami w Niemczech – szybko oraz sprawnie. Nie trać tygodni na tłumaczenia i interpretację przepisów – to dodatkowe koszty. Powierz to naszym specjalistom – zajmą się dokumentacją i załatwianiem spraw urzędowych, a Ty skupisz się na zarabianiu pieniędzy.

Zakładanie firmy i rozliczanie VAT w Niemczech nie sprawi Ci problemu z naszym zespołem ekspertów

VAT – Niemcy – co musisz wiedzieć Niektóre produkty i usługi możesz sprzedawać z 0% VAT – jednak nie wszystkie. Przepisy dotyczące VAT w Niemczech są trudne – zarówno w interpretacji, jak i samym tłumaczeniu. Nie narażaj swojej firmy na koszty – deklarację VAT składa się pod koniec roku, lepiej żeby na końcu okresu rozliczeniowego nie było niespodzianek. Nasi profesjonaliści działają od lat na rynku niemieckim i znają procedury – dzięki naszej wiedzy możesz zarobić więcej, bo wiemy jak optymalizować podatki. Nie musisz płacić za każdą konsultację osobno – współpracując z nami zaoszczędzisz i czas i pieniądze – zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów jest do Twojej dyspozycji, kiedy tylko ich potrzebujesz.

VAT – Niemcy – kiedy faktury z 0% VAT Jeżeli świadczysz usługi w obszarze B2B, najczęściej obowiązek zapłaty VAT będzie ciążył na płatniku VAT w Niemczech. Nie jest to jednak regułą – dlatego nie działaj pochopnie ani nie trać pieniędzy na kosztowne porady – rozpocznij współpracę z naszym biurem, a w ramach jednej umowy zyskasz obsługę na najwyższym poziomie oraz dostęp do doświadczonych, profesjonalnych specjalistów. Nie tylko załatwimy wszystkie formalności związane z rejestracją VAT w Niemczech, ale także pomożemy Ci generować większe zyski. Podatki to nasz chleb powszedni, wiemy jak interpretować przepisy i optymalizować koszty – razem możemy zyskać więcej. Nie marnuj czasu, zacznij rozwijać swój biznes w Niemczech – skontaktuj się z nami, pomożemy Ci szybko i efektywnie wejść na rynek w Niemczech.