Księgowość dla przedszkoli i żłobków

Korzyści

ZYSKASZ SPOKÓJ

ZYSKASZ SPOKÓJ

Rozliczenia dotacji oraz bieżąca księgowość spędzają Ci sen z powiek? Nie trać nerwów, przekaż wszystkie te sprawy doświadczonym profesjonalistom. Nie musisz już wertować przepisów ani dzwonić po urzędach, z nami możesz zająć się prowadzeniem swojej placówki i poświęcić się edukacji podopiecznych.

Z NAMI MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNY - OTRZYMASZ WSPARCIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH

Z NAMI MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNY - OTRZYMASZ WSPARCIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH

Na myśl o kontroli z urzędu dostajesz gęsiej skórki? Godzinami poszukujesz faktur albo sprawdzasz maile aby ustrzec się nieprawidłowości podczas postępowania weryfikującego wydatki z dotacji? Spokojnie, tego wszystkiego możesz uniknąć – skontaktuj się z nami. Nasz wyspecjalizowany zespół odpowie na Twoje pytania, pomoże Ci przygotować się do kontroli i zajmie się dokumentacją.

ROZLICZYSZ PRAWIDŁOWO DOTACJE

ROZLICZYSZ PRAWIDŁOWO DOTACJE

Każda jednostka samorządu terytorialnego posiada własne wymogi dotyczące rozliczeń dotacji. To stwarza szerokie możliwości interpretacji Twoich wydatków i może naprawdę przyprawić o ból głowy. Pomogliśmy już wielu placówkom przejść przez ten proces i znamy specyfikę pracy urzędów. Możemy pomóc i Tobie prawidłowo rozliczyć dotacje, wystarczy że się z nami skontaktujesz.

ZADBASZ O WRAŻLIWE DANE

ZADBASZ O WRAŻLIWE DANE

W placówkach edukacyjnych jest bardzo dużo danych osobowych, o które trzeba zadbać, zwłaszcza od czasu wprowadzenia RODO. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo tych danych, dysponujemy najlepszym oprogramowaniem szyfrującym i ochronnym na rynku. Dodatkowo, wszystkie informacje obejmujemy wysoką polisą OC oraz posiadamy wdrożone procedury RODO.

Cennik

Zakres usług

KOMPLEKSOWA KSIĘGOWOŚĆ

Nasi specjaliści zajmują się księgowością w każdym wymiarze, dlatego działamy szybko i skutecznie. Oferujemy pełną obsługę księgowo-kadrową i rozliczenia podatkowe na najwyższym poziomie. Naszym klientom udostępniamy Panel Klienta, dzięki któremu mają wgląd do swoich danych finansowych 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, mamy własny komunikator wewnętrzny, przez który możesz uzyskać natychmiastową pomoc od naszego zespołu.

KOMPLEKSOWA KSIĘGOWOŚĆ Nasi specjaliści zajmują się księgowością w każdym wymiarze, dlatego działamy szybko i skutecznie. Oferujemy pełną obsługę księgowo-kadrową i rozliczenia podatkowe na najwyższym poziomie. Naszym klientom udostępniamy Panel Klienta, dzięki któremu mają wgląd do swoich danych finansowych 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, mamy własny komunikator wewnętrzny, przez który możesz uzyskać natychmiastową pomoc od naszego zespołu.

POMOC W UZYSKANIU DOTACJI

Mamy bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów otrzymujących dotacje i znamy różnorodne wymogi stawiane przez jednostki terytorialne w zakresie przyznawania oraz rozliczania dotacji. Dzięki wiedzy naszych profesjonalistów możesz spokojnie zająć się prowadzeniem swojej placówki, my zajmiemy się dokumentacją.

POMOC W UZYSKANIU DOTACJI Mamy bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów otrzymujących dotacje i znamy różnorodne wymogi stawiane przez jednostki terytorialne w zakresie przyznawania oraz rozliczania dotacji. Dzięki wiedzy naszych profesjonalistów możesz spokojnie zająć się prowadzeniem swojej placówki, my zajmiemy się dokumentacją.

EWIDENCJONOWANIE I WERYFIKACJA KOSZTÓW

Księgowanie kosztów pokrytych z otrzymanych dotacji narażone jest na ryzyko związane ze zróżnicowaniem interpretacji przepisów przez poszczególne organy dokonujące kontroli. Znamy specyfikę pracy każdego z tych organów i minimalizujemy ryzyko wykazania nieprawidłowości podczas postępowania kontrolnego.

EWIDENCJONOWANIE I WERYFIKACJA KOSZTÓW Księgowanie kosztów pokrytych z otrzymanych dotacji narażone jest na ryzyko związane ze zróżnicowaniem interpretacji przepisów przez poszczególne organy dokonujące kontroli. Znamy specyfikę pracy każdego z tych organów i minimalizujemy ryzyko wykazania nieprawidłowości podczas postępowania kontrolnego.

ROCZNE SPRAWOZDANIA Z ROZLICZANIA DOTACJI

Rzetelne prowadzenie bieżących rozliczeń znacznie ułatwia sporządzenie sprawozdania rocznego. Najlepiej powierzyć wszystkie te sprawy w jedne, sprawdzone i zaufane ręce. Od wielu lat budujemy nasz sukces na zaufaniu naszych Klientów – aż 97% z nich ocenia nas jako najlepszych w branży. Zaufaj nam i przekaż księgowość naszym ekspertom.

ROCZNE SPRAWOZDANIA Z ROZLICZANIA DOTACJI Rzetelne prowadzenie bieżących rozliczeń znacznie ułatwia sporządzenie sprawozdania rocznego. Najlepiej powierzyć wszystkie te sprawy w jedne, sprawdzone i zaufane ręce. Od wielu lat budujemy nasz sukces na zaufaniu naszych Klientów – aż 97% z nich ocenia nas jako najlepszych w branży. Zaufaj nam i przekaż księgowość naszym ekspertom.

OBSŁUGA UMÓW O PRACĘ I CYWILNOPRAWNYCH

Kwestie związane z zasobami ludzkimi obwarowane są gąszczem przepisów, które w dodatku często się zmieniają. Nie narażaj swojej placówki na niepotrzebne koszty oraz postępowania wyjaśniające – pozwól specjalistom zająć się Twoimi kadrami i skup się na realizowaniu misji Twojej placówki.

OBSŁUGA UMÓW O PRACĘ I CYWILNOPRAWNYCH Kwestie związane z zasobami ludzkimi obwarowane są gąszczem przepisów, które w dodatku często się zmieniają. Nie narażaj swojej placówki na niepotrzebne koszty oraz postępowania wyjaśniające – pozwól specjalistom zająć się Twoimi kadrami i skup się na realizowaniu misji Twojej placówki.

Pozostałe oferty

Skontaktuj się z nami!

Oferty na poszczególne miasta

Jak pozyskać dotacje, jak rozliczyć dotacje, księgowość przedszkola i żłobka

Interesuje Cię jak pozyskać dotacje na przedszkole lub żłobek? Otrzymałeś już wsparcie i nie wiesz jak rozliczyć dotacje? Pomożemy Ci kompleksowo – poradzimy jak pozyskać dotacje, pomożemy rozliczyć dotacje, zajmiemy się ewidencjonowaniem kosztów, a także poprowadzimy wszystkie inne kwestie księgowe. Wspieramy edukację najmłodszych od początku tego procesu – oferujemy doradztwo księgowe i pełny zakres usług księgowych dla przedszkoli i żłobków.

Jak pozyskać dotacje – krok po kroku

Nie wiesz jak pozyskać dotacje na Twoje przedszkole lub żłobek? Zadzwoń do nas, przejdziemy przez ten proces krok po kroku. Wspólnie wypełnimy formularze, przeanalizujemy wszystkie czynniki, które mają wpływ na końcową decyzję. Nie musisz stresować się tym jak pozyskać dotacje – pomogliśmy już wielu placówkom dla najmłodszych. Skontaktuj się z nami – zajmiemy się tematem od A do Z.

Jak rozliczyć dotacje – nie narażaj placówki na dodatkowe koszty i straty

Pozyskiwanie dotacji unijnych lub z jednostek terytorialnych RP to jedno, ale rozlicznie dotacji to równie ważna kwestia. Wiemy jak optymalnie zorganizować rozliczenie dotacji – od ewidencji kosztów, przez odpowiednie zapisy. Interpretacje organów administracyjnych mogą przysporzyć kłopotów, ale dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu znamy specyfikę działania każdego z tych organów. Rozliczenie dotacji nie musi być stresujące – zadzwoń do nas, pomożemy Twojej placówce.

Księgowość przedszkola publicznego i niepublicznego – znamy to jak własną kieszeń Umowy cywilno-prawne, kadry i płace, interpretacje podatkowe, rozliczenie dotacji – to wszystko może przyprawić o ból głowy. Nie martw się o księgowość przedszkola – zdejmiemy ten ciężar z Twoich barków. Możesz skupić się na zarządzaniu placówką i dbaniu o edukację najmłodszych, my zajmiemy się liczbami i papierami. Pomożemy kompleksowo – od doradzenia jak pozyskać dotacje, przez rozliczenie dotacji, aż po bieżące sprawy księgowe. Skontaktuj się z naszym zespołem – skorzystaj z naszego doświadczenia.