Biuro Księgowe Poznań Stare Miasto

Ikona
sprawna
obsługa
Ikona
bezpieczeństwo
Ikona
wygoda
Ikona
kompleksowość
obsługi
Ikona
wiedza
i doświadczenie
Ikona
szerokie
spektrum obsługi
Ikona
oszczędność
pieniędzy
Ikona
gwarantowana
satysfakcja

Usługi Księgowe Poznań Stare Miasto

Rozliczenia, faktury, wypłaty, przelewy do ZUS-u i Urzędu Skarbowego oraz setki dokumentów, w których nie może się znaleźć najmniejszy błąd. Brzmi znajomo? Jeśli tak wygląda Twoja codzienność, nic dziwnego, że wizja prowadzenia własnej działalności coraz częściej odbiega od szefowania sobie samemu i bardziej przypomina weekendowe „randki” z arkuszem kalkulacyjnym.

Dobra wiadomość jest taka, że aby zdjąć z siebie odpowiedzialność obsługi spraw księgowo-finansowych, wcale nie musisz zatrudniać księgowego na pełen etat. Alternatywą dla tego rozwiązania, z której coraz częściej korzystają firmy, jest biuro rachunkowe zrzeszające doświadczonych i kompetentnych księgowych oraz ekspertów finansowych, dla których nie ma nic przyjemniejszego niż wstukiwanie liczb w Excela.

Zatrudniamy najlepszych ekspertów w kraju, czyli licencjonowanych księgowych, analityków i dyrektorów finansowych, a także doradców podatkowych, dlatego też możemy zapewnić najwyższy standard proponowanych usług z zakresu księgowości.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie COMARCH, które umożliwia bardzo szybko reagować na wszelkiego rodzaju powiadomienia, a także zapewnia przesyłanie plików w formie elektronicznej, czy ułatwia dokonanie symulacji i przeprowadzenie prognozy.

Pozostajemy z Tobą cały czas w kontakcie, gdyż przypisujemy Ci opiekuna, a także możesz liczyć na porady przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. TaxCoach to zatem rozwiązanie, jakiego potrzebujesz.

Usługi księgowe, które proponujemy pozwolą Ci zoptymalizować wszelkie podejmowane decyzje biznesowe. W ten sposób Twoja firma szybko nabierze wiatru w żagle.

Księgowy na etat czy biuro księgowe?

Bez względu na to, czy prowadzisz małą firmę, czy też zarządzasz dużym przedsiębiorstwem, musisz prowadzić księgowość. Do wyboru masz dwie opcje: prywatny księgowy zatrudniony na etat lub biuro księgowe, z którym możesz współpracować zdalnie. Księgowy na etat to duży wydatek, gdyż zatrudnienie nowego pracownika wiąże się z kosztami stworzenia stanowiska pracy, opłacania składek i ustalenia wynagrodzenia stosownego do umiejętności księgowego.

Z kolei biuro księgowe to Twój partner biznesowy, który prowadzi za Ciebie wszystkie sprawy związane z księgowością. Do zalet takiego rozwiązania możemy zaliczyć: stały kontakt z biurem (24/7), indywidualna pomoc przypisanego opiekuna, możliwość zdalnej współpracy oraz wypłata wynagrodzenia za wykonaną usługę, a nie za czas spędzony w biurze.

Biuro rachunkowe TaxCoach gwarantuje nowoczesne podejście do księgowości, oferując kompleksowe usługi realizowane przez specjalistów wielu dziedzin – księgowych, analityków, doradców podatkowych i dyrektorów finansowych.

Biuro rachunkowe – Stare Miasto Poznań

TaxCoach to biuro księgowe z siedzibą w Luboniu i Poznaniu (Wilda). W związku z tym, że współpraca z nami może być w 100% zdalna, naszą ofertę kierujemy również do mieszkańców obszaru Stare Miasto. Poznań to miejsce, gdzie obsługujemy wiele małych, średnich i dużych firm, dla których profesjonalnie prowadzona księgowość jest jednym z najważniejszych wyznaczników.

Jeśli Poznań Stare Miasto jest obszarem, w którym prowadzisz działalność, pozwól nam zdjąć z siebie ciężar odpowiedzialności związany ze skrupulatnym prowadzeniem spraw księgowych. W ten sposób oszczędzisz czas, zajmiesz się planowaniem rozwoju działalności i będziesz pewien, że księgowość Twojej firmy prowadzona jest profesjonalnie i odpowiedzialnie.

Co oferuje nasze biuro rachunkowe?

W TaxCoach jesteśmy zawsze na bieżąco z wszelkimi zmianami w prawie podatkowym i nowościami wspierającymi rozwój firm. Zapewniamy kompleksową księgowość dla firm i spółek, a także zajmujemy się doradztwem i audytami podatkowymi, doradztwem gospodarczym, sprawami kadrowo-płacowymi oraz zakładaniem, rejestracją i sprzedażą spółek.

W zakresie naszych usług znajduje się także możliwość skorzystania z Wirtualnego Biura – ofertę tę kierujemy do wszystkich firm, których siedzibą jest Stare Miasto, Poznań. Wirtualne Biuro zwiększa prestiż firmy, a także pozwala zoptymalizować koszty związane z jej prowadzeniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług księgowych

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz
mieć pewność, że jest to

gwarancja skuteczności,

rzetelności

niezawodności.

Ponadto klient jest dla nas najważniejszy, dlatego też cała
nasza oferta jest dostosowana do wymogów naszych odbiorców,
do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Biuro rachunkowe
TaxCoach powstało z myślą o najbardziej wymagających
odbiorcach, dlatego też elastycznie dostosowujemy się do
Twoich możliwości finansowych, pozostając do Twojej
dyspozycji przez całą dobę.