Księgowość dla kierowców Uber, Bolt, Free Now

Korzyści

OSZCZĘDZISZ CZAS

OSZCZĘDZISZ CZAS

W pełni zautomatyzowany system działający na terenie całego kraju pozwoli Ci przeznaczyć czas na to, co dla Ciebie ważne – nie musisz martwić się o przepływ dokumentacji.

OGRANICZYSZ KOSZTY

OGRANICZYSZ KOSZTY

Aplikacja księgująca to innowacyjne rozwiązanie, które jest przyjazne dla Twojego portfela – koszt usługi jest dostosowany do realiów Twojej pracy. Nasza oferta to jest do 70% tańsza niż tradycyjne rozwiązania na rynku.

ZWIĘKSZYSZ SWOJE ZYSKI

ZWIĘKSZYSZ SWOJE ZYSKI

Działamy globalnie – na terenie Europy i Azji – i świadczymy usługi tysiącom firm. 97% naszych klientów jest zadowolonych z obsługi – ta liczba mówi sama za siebie. Pomagamy naszym usługobiorcom regularnie zwiększać zyski ograniczając ich koszty. Dzięki naszemu wsparciu przedsiębiorcy mogą skupić się na swoim biznesie dzięki czemu jeszcze szybciej rosną ich przychody. Na naszej specjalizacji znamy się lepiej niż konkurencja, dzięki czemu liczba klientów stale rośnie – podobnie jak ich zyski. Zaufaj nam i skoncentruj się na pomnażaniu swojego majątku, my zajmiemy się rozliczeniami, podatkami oraz dokumentacją.

ZYSKASZ KOMFORT I WYGODĘ OBSŁUGI

ZYSKASZ KOMFORT I WYGODĘ OBSŁUGI

Nie musisz tracić czasu ani pieniędzy na każdą z Twoich spraw osobno. Dzięki bogatemu zakresowi świadczeń w abonamencie wszystkie kwestie załatwisz w jednym miejscu, gdziekolwiek jesteś. Nie trwoń bezcennych godzin na odnajdowanie się w gąszczu przepisów, skorzystaj z naszej wiedzy oraz bogatego doświadczenia aby móc przeznaczyć czas na realizację swoich planów i marzeń. Twój komfort jest dla nas najważniejszy – od ręki pomagamy Ci założyć firmę, rozliczamy faktury, obliczamy podatki, a także udzielamy bieżącego wsparcia doradczego – szybko i sprawnie.

ZADBASZ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO BIZNESU

ZADBASZ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO BIZNESU

Wrażliwe informacje są chronione wysokiej klasy oprogramowaniem szyfrującym, dodatkowo pokrywamy je polisą OC (w cenie abonamentu). Z nami nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twoich poufnych danych i możesz spokojnie zająć się swoim biznesem.

MASZ GWARANCJĘ SPOKOJU I SATYSFAKCJI

MASZ GWARANCJĘ SPOKOJU I SATYSFAKCJI

Nasza kadra to kolektyw doświadczonych ekspertów (w zespole: doradcy podatkowi, doradcy finansowi, księgowi, kadrowe, główna księgowa oraz asysta), dla których świat finansów to naturalne środowisko – udzielimy Ci natychmiast wsparcia w każdym obszarze. Mamy też reprezentantów w US i ZUS, więc nie musisz tracić nerwów na skarbowe czy ubezpieczeniowe. Zapomnij o stertach papierów oraz niekończących się wizytach w urzędach, zapewniamy ekspresową obsługę i redukujemy formalności do minimum – dla nas liczą się Twoje finanse i Twój czas.

Cennik

Zakres usług

NIELIMITOWANA ILOŚĆ FAKTUR SPRZEDAŻOWYCH
Wiemy, że to Ty decydujesz ile czasu poświęcasz na pracę – my zajmujemy się resztą. W abonamencie nie masz limitu faktur sprzedażowych, każdą księgujemy oddzielnie, zgodnie z najwyższymi standardami. Nie musisz marnować ani chwili na pilnowanie porządku w papierach, zwłaszcza przy rozliczaniu podatków – nasz zespół zrobi to za Ciebie, możesz spać spokojnie.

NIELIMITOWANA ILOŚĆ FAKTUR SPRZEDAŻOWYCH Wiemy, że to Ty decydujesz ile czasu poświęcasz na pracę – my zajmujemy się resztą. W abonamencie nie masz limitu faktur sprzedażowych, każdą księgujemy oddzielnie, zgodnie z najwyższymi standardami. Nie musisz marnować ani chwili na pilnowanie porządku w papierach, zwłaszcza przy rozliczaniu podatków – nasz zespół zrobi to za Ciebie, możesz spać spokojnie.

DARMOWY PROGRAM DO FAKTUROWANIA
Nie trać czasu na wystawianie faktur za pomocą excela. W ramach współpracy zyskasz darmowy i nieograniczony dostęp do programu za pomocą którego w prosty sposób będziesz mógł wystawiać faktury. To nie wszystko! Programy są w pełni zsynchronizowane. Już nie musisz drukować faktur i dostarczać do biura rachunkowego, gdyż nasz system z automatu zaciągnie je z Twojej platformy.

DARMOWY PROGRAM DO FAKTUROWANIA Nie trać czasu na wystawianie faktur za pomocą excela. W ramach współpracy zyskasz darmowy i nieograniczony dostęp do programu za pomocą którego w prosty sposób będziesz mógł wystawiać faktury. To nie wszystko! Programy są w pełni zsynchronizowane. Już nie musisz drukować faktur i dostarczać do biura rachunkowego, gdyż nasz system z automatu zaciągnie je z Twojej platformy.

PANEL KLIENTA I DOSTĘP DO INFORMACJI PRZEZ 24H/7D
Wszystko w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki w twoim smartfonie! Jeśli zdecydujesz się na współpracę udostępnimy Ci całkowicie gratisowo panel klienta. W panelu znajdziesz informacje o kosztach i przychodach, o rozliczeniach z biurem rachunkowym, o wysłanych deklaracjach podatkowych, o stanie i statusie zatrudnienia u siebie w firmie i o wielu innych sprawach. W panelu będziesz mógł także wystawić faktury sprzedażowe, znaleźć dostarczone do biura faktury kosztowy oraz skontaktować się ze swoim księgowym za pomocą wewnętrznego komunikatora. Panel jest w pełni responsywny dzięki czemu wszystko świetnia działa zarówno z komputera jak i telefonu.

PANEL KLIENTA I DOSTĘP DO INFORMACJI PRZEZ 24H/7D Wszystko w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki w twoim smartfonie! Jeśli zdecydujesz się na współpracę udostępnimy Ci całkowicie gratisowo panel klienta. W panelu znajdziesz informacje o kosztach i przychodach, o rozliczeniach z biurem rachunkowym, o wysłanych deklaracjach podatkowych, o stanie i statusie zatrudnienia u siebie w firmie i o wielu innych sprawach. W panelu będziesz mógł także wystawić faktury sprzedażowe, znaleźć dostarczone do biura faktury kosztowy oraz skontaktować się ze swoim księgowym za pomocą wewnętrznego komunikatora. Panel jest w pełni responsywny dzięki czemu wszystko świetnia działa zarówno z komputera jak i telefonu.

DO 5 FAKTUR KOSZTOWYCH
Przeanalizowaliśmy rynek i stworzyliśmy model księgowości odpowiadający na potrzeby kierowców – cena abonamentu obejmuje do 5 faktur kosztowych (np.: za paliwo, leasing pojazdu, koszty eksploatacji).

DO 5 FAKTUR KOSZTOWYCH Przeanalizowaliśmy rynek i stworzyliśmy model księgowości odpowiadający na potrzeby kierowców – cena abonamentu obejmuje do 5 faktur kosztowych (np.: za paliwo, leasing pojazdu, koszty eksploatacji).

WSPARCIE PROFESJONALISTY – OD RĘKI
W każdej chwili możesz liczyć na pomoc naszego eksperta – przydzielimy Ci dedykowanego specjalistę, który szybko i wyczerpująco udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Doskonale wiemy, że „czas to pieniądz” – nie trać zysku przez poszukiwania kompetentnej osoby – Twój osobisty doradca pomoże Ci od ręki.

WSPARCIE PROFESJONALISTY – OD RĘKI W każdej chwili możesz liczyć na pomoc naszego eksperta – przydzielimy Ci dedykowanego specjalistę, który szybko i wyczerpująco udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Doskonale wiemy, że „czas to pieniądz” – nie trać zysku przez poszukiwania kompetentnej osoby – Twój osobisty doradca pomoże Ci od ręki.

ASYSTA PRZY ZAKŁADANIU FIRMY
Twój dedykowany profesjonalista pomoże Ci przejść przez meandry procesu zakładania firmy, abyś mógł więcej czasu poświęcić na inne aktywności.

ASYSTA PRZY ZAKŁADANIU FIRMY Twój dedykowany profesjonalista pomoże Ci przejść przez meandry procesu zakładania firmy, abyś mógł więcej czasu poświęcić na inne aktywności.

DOSTĘP DO USŁUG NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
Pracuj tam, gdzie chcesz – nasze usługi cyfrowe są dla Ciebie dostępne w każdym zakątku Polski. Możesz szybko i łatwo załatwić sprawy księgowe oraz uzyskać porady, gdziekolwiek jesteś.

DOSTĘP DO USŁUG NA TERENIE CAŁEGO KRAJU Pracuj tam, gdzie chcesz – nasze usługi cyfrowe są dla Ciebie dostępne w każdym zakątku Polski. Możesz szybko i łatwo załatwić sprawy księgowe oraz uzyskać porady, gdziekolwiek jesteś.

Pozostałe oferty

Skontaktuj się z nami!

Oferty na poszczególne miasta

Uber, Bolt, FreeNow – faktury, obsługa księgowa

Uber – rozliczenie podatku może sprawić problem. Jeśli jesteś kierowcą Uber lub Bolt – skontaktuj się z nami. Faktury Uber – jak księgować? To pytanie, które zadaje sobie wielu kierowców. U nas nie ma limitu faktur sprzedażowych. Uber – faktury sprzedażowe możesz nam przekazywać w dowolnej ilości, w jednej cenie. Jesteś kierowcą Bolt? Faktury sprzedażowe również możesz przesyłać w każdej ilości. Wiemy ile czasu zajmuje Wam praca – dlatego oferujemy usługę dopasowaną do Waszych potrzeb.

Bolt i Uber – faktury sprzedażowe i o wiele więcej w pakiecie

Księgowość dla kierowców dostosowana do oczekiwań – właśnie to znajdziesz u nas. Twój dzień pracy wpływa na Twoje zarobki, dlatego księgowość Uber i Bolt musi być dla Ciebie wygodna. Dostajesz od nas panel klienta – za darmo – w którym możesz sprawdzić Twoje finanse 24 godziny na dobę. Rozliczamy kierowców Uber i Bolt – faktury szybko spływają do systemy, dlatego masz pełną kontrolę nad finansami oraz rozliczeniem podatku

Uber i Bolt – faktury i rozliczenie podatku

Co miesiąc dostajesz od nas informacje odnośnie kwoty podatku, a także masz wgląd w pełne zestawienie Twoich faktur. Rozlicznie podatku staje się łatwe i proste – wystarczy że nawiążesz z nami współpracę. Free Now – faktury sprzedażowe i obsługa księgowa – tę ofertę kierujemy również do Was. Nie traćcie bezcennego czasu – skontaktujcie się z nami.

Free Now – faktury, obsługa księgowa Każdy kierowca ma dzień wypełniony licznymi przejazdami – każdy z nich to zysk. Znamy realia pracy kierowców, dla tego stworzyliśmy ofertę dedykowaną pod ten zawód. Jesteś kierowcą Uber, Bolt lub Free Now? Faktury sprzedażowe możesz nam dostarczyć w każdej ilości. Nie masz czasu na przywożenie ich osobiście? Nie ma sprawy, prześlij je w wersji elektronicznej. Panel klienta działa 24 godziny na dobę – w każdej chwili możesz skontaktować się z Twoim księgowym, wysłać dokumenty, sprawdzić rozliczenie podatku i mieć finanse pod kontrolą. Skup się na generowaniu dochodów, my zajmiemy się księgowością. Zadzwoń lub napisz – pomagamy już setkom kierowców.