Księgowość dla firm produkcyjnych

Korzyści

ZYSKASZ CZAS NA ROZWÓJ BIZNESU

ZYSKASZ CZAS NA ROZWÓJ BIZNESU

Działalność firmy produkcyjnej to wiele obszarów funkcjonujących na zasadzie sprzężenia zwrotnego. Znamy specyfikę tej branży i wiemy, że każda chwila jest bezcenna – pomagamy zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas. Dzięki naszym kompleksowym usługom dostosowanym do profilu firmy zyskasz czas niezbędny na rozwój biznesu.

BĘDZIESZ MIEĆ KONTROLĘ NAD FINANSAMI Z DOWOLNEGO MIEJSCA

BĘDZIESZ MIEĆ KONTROLĘ NAD FINANSAMI Z DOWOLNEGO MIEJSCA

Dzięki automatyzacji i cyfryzacji usług księgowych dla firm produkcyjnych oferujemy zdalny dostęp do danych dotyczących finansów, raportów, analiz i innej dokumentacji. Szybkość przekazywania informacji to fundament sukcesu, dlatego nasi Klienci mają do dyspozycji panel klienta i wewnętrzny komunikator do natychmiastowego kontaktu z naszymi specjalistami.

DOSTANIESZ GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA

DOSTANIESZ GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA

Nasze systemy księgowe dla produkcji ora bazy danych są chronione oprogramowaniem najwyższej klasy. Możesz spać spokojnie, Twoje cyfrowe dane są bezpieczne. Dla większego komfortu naszych Klientów objęliśmy wszystkie informacje wysoką polisą OC. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo, z nami słowo “starty” możesz wykreślić ze słownika.

POPRAWISZ RENTOWNOŚĆ DZIĘKI KOMPLEKSOWYM ANALIZOM FINANSOWYM

POPRAWISZ RENTOWNOŚĆ DZIĘKI KOMPLEKSOWYM ANALIZOM FINANSOWYM

Produkcja, zwłaszcza w przypadku spółek produkcyjnych, opiera się na strategii. Dobra strategia opiera się na rzetelnej analizie danych, ze szczególnym uwzględnieniem prognozowania zysków. Możesz powierzyć naszym profesjonalistom swoje sprawy księgowo-rachunkowe związane z prowadzeniem rachunku kosztów pełnych dal produkcji oraz rachunku kosztów zmiennych dla firm produkcyjnych. Dzięki nim sprawnie otrzymasz wszelkie analizy i prognozy (w tym: budżetowania kosztów produkcji, analizę rentowności i inne). Biuro rachunkowe z Poznania da Ci możliwość zająć się skutecznym realizowaniem swoich celów. Zadbamy o wszystko, a nie tylko podatki i bieżące sprawy księgowe. Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym, co potwierdza nasz wynik – mamy 97% zadowolonych Klientów.

ZAPOMNISZ O STRESIE ZWIĄZANYM Z PODATKAMI

ZAPOMNISZ O STRESIE ZWIĄZANYM Z PODATKAMI

Sporządzanie i konsolidacja sprawozdań finansowych to czasochłonne zajęcie. Prowadzenie ksiąg i kalkulacje podatkowe to czynności wymagające wiedzy, umiejętności oraz sumienności. Robimy to od wielu lat, dlatego możesz spokojnie przekazać nam wszystkie te sprawy i zapomnieć o problemach z podatkami. Złożymy za Ciebie wszystkie dokumenty w urzędach, Ty możesz zająć się pomnażaniem zysków w firmie.

Cennik

Zakres usług

KOMPLEKSOWA USŁUGA KSIĘGOWOŚCI

Firmy produkcyjne mają inną specyfikę pracy od firm usługowych, dlatego wymagają specjalistycznych działań od strony księgowej jak i synchronizacji systemów księgowo-magazynowych. Podmioty zajmujące się produkcją stoją przed wyzwaniami swoistymi dla swojej branży, takimi jak kalkulacja kosztu produkcji czy akcyza. Nasz zespół ekspertów biegle porusza się w sferze rachunkowości podmiotów produkcyjnych, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę księgową na najwyższym poziomie.

KOMPLEKSOWA USŁUGA KSIĘGOWOŚCI Firmy produkcyjne mają inną specyfikę pracy od firm usługowych, dlatego wymagają specjalistycznych działań od strony księgowej jak i synchronizacji systemów księgowo-magazynowych. Podmioty zajmujące się produkcją stoją przed wyzwaniami swoistymi dla swojej branży, takimi jak kalkulacja kosztu produkcji czy akcyza. Nasz zespół ekspertów biegle porusza się w sferze rachunkowości podmiotów produkcyjnych, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę księgową na najwyższym poziomie.

PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI NA SYSTEMIE KLIENTA

Rozumiemy, że większość firm produkcyjnych posiada systemy ERP zwiększające efektywność pracy. Jesteśmy przygotowani do pracy na platformach, na których pracują nasi klienci. W naszej ofercie znajduje się darmowy system do fakturowania, ale możemy prowadzić księgowość na Twoim systemie.

PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI NA SYSTEMIE KLIENTA Rozumiemy, że większość firm produkcyjnych posiada systemy ERP zwiększające efektywność pracy. Jesteśmy przygotowani do pracy na platformach, na których pracują nasi klienci. W naszej ofercie znajduje się darmowy system do fakturowania, ale możemy prowadzić księgowość na Twoim systemie.

BUDŻETOWANIE KOSZTÓW PRODUKCJI

Budżetowanie kosztów produkcji oraz wyniku zakładu produkcyjnego musi być wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Ponieważ ten czynnik wpływa na pozostałe obszary działań w firmie produkcyjnej oraz stanowi podstawę do ustalania umów o realizację zawartych w nim celów, warto powierzyć wykonanie tej kwestii doświadczonym profesjonalistom. Obsługujemy pojedyncze zakłady, spółki oraz znamy specyfikę pracy koncernów, dlatego można nam zaufać. Dbamy o finanse naszych Klientów, bo dla nas liczy się sukces naszych Klientów.

BUDŻETOWANIE KOSZTÓW PRODUKCJI Budżetowanie kosztów produkcji oraz wyniku zakładu produkcyjnego musi być wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Ponieważ ten czynnik wpływa na pozostałe obszary działań w firmie produkcyjnej oraz stanowi podstawę do ustalania umów o realizację zawartych w nim celów, warto powierzyć wykonanie tej kwestii doświadczonym profesjonalistom. Obsługujemy pojedyncze zakłady, spółki oraz znamy specyfikę pracy koncernów, dlatego można nam zaufać. Dbamy o finanse naszych Klientów, bo dla nas liczy się sukces naszych Klientów.

ANALIZA RENTOWNOŚCI PRODUKTÓW

Generowanie zysku zamiast przeznaczania coraz większych środków na plany naprawcze to fundament rozwoju firmy produkcyjnej. Sprzedaż musi się opłacać i przynosić nie tylko zyski, ale także pozwolić na wygospodarowanie zasobów finansowych niezbędnych do dalszego rozwoju. Nasz sztab ekspertów ma na koncie wiele sukcesów w obszarze prowadzenia analiz rentowności produkcji, zachęcamy do dołączenia do naszego grona zadowolonych Klientów. Aż 97% naszych partnerów ocenia nas na pięć gwiazdek, bo dbamy o ich biznesy jak o własny.

ANALIZA RENTOWNOŚCI PRODUKTÓW Generowanie zysku zamiast przeznaczania coraz większych środków na plany naprawcze to fundament rozwoju firmy produkcyjnej. Sprzedaż musi się opłacać i przynosić nie tylko zyski, ale także pozwolić na wygospodarowanie zasobów finansowych niezbędnych do dalszego rozwoju. Nasz sztab ekspertów ma na koncie wiele sukcesów w obszarze prowadzenia analiz rentowności produkcji, zachęcamy do dołączenia do naszego grona zadowolonych Klientów. Aż 97% naszych partnerów ocenia nas na pięć gwiazdek, bo dbamy o ich biznesy jak o własny.

ZDALNY DOSTĘP DO PANELU KLIENTA 24H/7 DNI W TYGODNIU

Szybki dostęp do informacji to klucz do sukcesu. Udostępniamy – całkowicie za darmo – dostęp do panelu klienta, w którym sprawdzisz wszystkie dane dotyczące zasobów finansowych oraz skontaktujesz się z Twoim dedykowanym księgowym. Wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu. Księgowość pod pełną kontrolą, dostępna z dowolnego miejsca.

ZDALNY DOSTĘP DO PANELU KLIENTA 24H/7 DNI W TYGODNIU Szybki dostęp do informacji to klucz do sukcesu. Udostępniamy – całkowicie za darmo – dostęp do panelu klienta, w którym sprawdzisz wszystkie dane dotyczące zasobów finansowych oraz skontaktujesz się z Twoim dedykowanym księgowym. Wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu. Księgowość pod pełną kontrolą, dostępna z dowolnego miejsca.

Pozostałe oferty

Skontaktuj się z nami!

Oferty na poszczególne miasta

Księgowość firmy produkcyjnej, analiza rentowności, podpisanie sprawozdania finansowego

Księgowość firmy produkcyjnej różni się od księgowości innych branż. To nie tylko kwestie typu „podpisanie sprawozdania finansowego”, „jpk, do kiedy?” czy „mamy sprawozdanie finansowe xml?”. Zakłady produkcyjne muszą kalkulować koszty produkcji oraz brać pod uwagę akcyzę. Księgowość firmy produkcyjnej stoi przed wyzwaniami, które w innych branżach nie występują. Zapewniamy kompleksowe doradztwo księgowe dla firm produkcyjnych – od kalkulacji po sprawozdanie finansowe.

Księgowość firmy produkcyjnej – doradztwo księgowe

Rozliczenie zakupu w bilansie, elektroniczne paski płacowe, sprawozdania finansowe xml – czy można przejrzeć przez czytnik sprawozdań xml – te i inne pytania często padają na spotkaniach z księgowością. Wiemy, że księgowość firmy produkcyjnej to odmienny obszar od branż usługowych. Nasz zespół ekspertów posiada niezbędną wiedzę z zakresu obsługi podmiotów produkcyjnych, doradztwo księgowe dla tej branży to dla nas chleb powszedni.

Rachunek kosztów produkcji, podatek akcyzowy, rachunkowość sprawozdawcza, jpk - do kiedy – to sprawy księgowości firmy produkcyjnej

Budżet kosztów produkcji nie jest łatwą sprawą – trzeba wziąć pod uwagę różne okresy produkcji. Kalkulacja wyniku końcowego zależy od wielu czynników, a pominięcie lub złe oszacowanie jednego z nich może drastycznie wpłynąć na rzeczywisty wynik firmy produkcyjnej. Na przestrzeni wielu lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w tej branży – dzięki temu nasz księgowość firmy produkcyjnej opiera się na dwóch filarach: eksperckiej wiedzy i zaufaniu naszych klientów. Nie trać pieniędzy – skontaktuj się z nami

Analiza rentowności – podstawa dobrych wyników finansowych Analiza rentowności to fundament prac. Branża produkcyjna opiera się na sprzedaży wytworzonych towarów, zatem analiza rentowności jest jednym z pierwszych kroków przed rozpoczęciem produkcji. Dobra księgowość firmy produkcyjnej obejmuje nie tylko faktury, kadry i płace czy sprawozdania finansowe xml, ale także działa kompleksowo – poczynając od analizy rentowności, bo chodzi o produkty nie usługi.