Rejestracja VAT w Polsce AMAZON / Rozliczenie VAT w Polsce sprzedaż przez AMAZON

Korzyści

ZAPOMNISZ O PODATKACH

ZAPOMNISZ O PODATKACH

Nie marnuj czasu ani zdrowia na stres związany z rozliczeniami podatku VAT w Polsce – nasz zintegrowany system księgowy pobiera dane automatycznie z platformy Amazon, więc możesz zapomnieć o tym problemie i zająć się generowaniem zysków dla swojej firmy.

ZYSKASZ CZAS NA PROWADZENIE BIZNESU

ZYSKASZ CZAS NA PROWADZENIE BIZNESU

Sprzedaż to skomplikowany proces marketingowy. Nie trwoń godzin na studiowanie przepisów podatkowych i wycieczki do placówek – nasz ekspert będzie Twoim reprezentantem w urzędzie skarbowym, a Ty zajmij się dbaniem o swoje przedsiębiorstwo.

POMNOŻYSZ SWOJE ZYSKI ZE SPRZEDAŻY

POMNOŻYSZ SWOJE ZYSKI ZE SPRZEDAŻY

Znamy się na podatkach i optymalizowaniu finansów i możemy pochwalić się świetnymi statystykami w tym obszarze – aż 97% naszych klientów ceni naszą 5-gwiazdkową obsługę. Od wielu lat wspieramy przedsiębiorców i wdrażamy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym ich biznesy mogą zwiększać zyski poprzez generowanie większych przychodów i ograniczanie kosztów.

ZYSKASZ KOMFORT NA KAŻDYM ETAPIE DZIAŁALNOŚCI

ZYSKASZ KOMFORT NA KAŻDYM ETAPIE DZIAŁALNOŚCI

Chcesz otworzyć oddział w Polsce lub nową niezależną spółkę z o.o. a przerażają Cię liczne przepisy, procedury oraz kolejki w urzędzie lub nie wiesz jak się do tego zabrać? Skup się na tym, co dla Ciebie istotne, resztę zostaw specjalistom – po rejestracji przejmiemy całą komunikację z polskimi organami, w ramach której zadbamy o Twoje: podatki, rozliczenia z ZUS I US.

OCHRONISZ SWOJE WRAŻLIWE DANE

OCHRONISZ SWOJE WRAŻLIWE DANE

Jako przedsiębiorca, nie chcesz narażać swojego biznesu na cyfrowe zagrożenia, to zrozumiałe. Możesz skreślić te pozycję z indeksu spraw kłopotliwych – zatroszczymy się o naszych klientów, dlatego Twoje dane jak i wszelkie realizowane przez nas zlecenia są objęte wysoką polisą OC, co dodatkowo chroni Twój biznes przed ewentualnymi stratami.

Cennik

Zakres usług

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA REJESTRACJI DO VAT W POLSCE
Dostarcz nam niezbędne dokumenty na pierwszym etapie współpracy, my zajmiemy się ich tłumaczeniem na język polski oraz dalszymi czynnościami związanymi z rejestracją Twojej działalności nadaniem nr NIP oraz jej obsługą. Ty możesz spokojnie pracować na swój sukces. O wszystkich działaniach zostaniesz przez nas szybko poinformowany, Twój komfort jest da nas najważniejszy.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA REJESTRACJI DO VAT W POLSCE Dostarcz nam niezbędne dokumenty na pierwszym etapie współpracy, my zajmiemy się ich tłumaczeniem na język polski oraz dalszymi czynnościami związanymi z rejestracją Twojej działalności nadaniem nr NIP oraz jej obsługą. Ty możesz spokojnie pracować na swój sukces. O wszystkich działaniach zostaniesz przez nas szybko poinformowany, Twój komfort jest da nas najważniejszy.

BIEŻĄCA OBSŁUGA PODATKOWA SPRZEDAŻY W POLSCE
Nasi eksperci wiedzę o podatkach mają w jednym palcu, dlatego możesz być pewien, że Twoje sprawy są w dobrych rękach. W ramach współpracy przydzielimy Ci doradcę podatkowego, który zatroszczy się o Twój biznes oraz będzie Cienie reprezentować przed urzędem skarbowym. Zajmujemy się także comiesięcznym wysyłaniem deklaracji VAT. Już nie musisz o tym pamiętać! :-)

BIEŻĄCA OBSŁUGA PODATKOWA SPRZEDAŻY W POLSCE Nasi eksperci wiedzę o podatkach mają w jednym palcu, dlatego możesz być pewien, że Twoje sprawy są w dobrych rękach. W ramach współpracy przydzielimy Ci doradcę podatkowego, który zatroszczy się o Twój biznes oraz będzie Cienie reprezentować przed urzędem skarbowym. Zajmujemy się także comiesięcznym wysyłaniem deklaracji VAT. Już nie musisz o tym pamiętać! :-)

MONITORING PODATKÓW
Usługa E-commerce w Amazon dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż na terenie Polski jest obwarowana dużą ilością przepisów i stanowi wyzwanie dla biznesów działających pod skrzydłami giganta handlu w Internecie. Z nami nie zginiesz w gąszczy paragrafów i formularzy – zapewniamy okresowy monitoring spraw podatkowych i pełne raporty wraz z informacjami o nadpłatach lub niedopłatach podatku VAT, a Ty możesz spokojnie rozwijać swoje przedsiębiorstwo.

MONITORING PODATKÓW Usługa E-commerce w Amazon dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż na terenie Polski jest obwarowana dużą ilością przepisów i stanowi wyzwanie dla biznesów działających pod skrzydłami giganta handlu w Internecie. Z nami nie zginiesz w gąszczy paragrafów i formularzy – zapewniamy okresowy monitoring spraw podatkowych i pełne raporty wraz z informacjami o nadpłatach lub niedopłatach podatku VAT, a Ty możesz spokojnie rozwijać swoje przedsiębiorstwo.

ZINTEGROWANA Z AMAZON PLATFORMA PODATKOWA
Nasz system jest w pełni zsynchronizowany z systemem Amazon, nie musisz tracić czasu na szukanie dokumentów i sprawdzanie poprawności danych – wszystko jest w pełni zautomatyzowane i dostępne dla Ciebie w jednym miejscu.

ZINTEGROWANA Z AMAZON PLATFORMA PODATKOWA Nasz system jest w pełni zsynchronizowany z systemem Amazon, nie musisz tracić czasu na szukanie dokumentów i sprawdzanie poprawności danych – wszystko jest w pełni zautomatyzowane i dostępne dla Ciebie w jednym miejscu.

DOSTĘP DO SYSTEMU Z DOWOLNEGO MIEJSCA 24H/7D
Szybko i wygodnie sprawdzaj  wszystkie dane dotyczące Twoich zasobów pieniężnych, na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Udostępnimy Ci – bez dodatkowych kosztów – panel klienta, w którym znajdziesz wszystkie dane o Twoich finansach oraz skontaktujesz się z Twoim księgowym przez wewnętrzny komunikator.

DOSTĘP DO SYSTEMU Z DOWOLNEGO MIEJSCA 24H/7D Szybko i wygodnie sprawdzaj wszystkie dane dotyczące Twoich zasobów pieniężnych, na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Udostępnimy Ci – bez dodatkowych kosztów – panel klienta, w którym znajdziesz wszystkie dane o Twoich finansach oraz skontaktujesz się z Twoim księgowym przez wewnętrzny komunikator.

Pozostałe oferty

Skontaktuj się z nami!

Oferty na poszczególne miasta

Zwroty VAT, rejestracja VAT, księgowość i podatki w Polsce i Europie, system Amazon sprzedaż w Polsce, Amazon sprzedaż z Polski

Amazon – sprzedaż z Polski to nowe źródło dochodu za pomocą tego giganta e-commerce. Od każdej sprzedaży trzeba zapłacić stosowny podatek, inaczej można wpędzić się w konflikt z urzędem skarbowym. Tego nie chce żaden przedsiębiorca. Twój nowy zawód to Amazon seller? Prowadzisz biznes za pośrednictwem Amazon? Sprzedaż z Polski możesz przynieść Ci spory zysk – tylko pamiętaj o podatkach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami, wesprzemy Twój biznes i będziesz zarabiał więcej.

Rejestracja VAT – pomożemy Ci zarejestrować się w Polsce

Rejestracja Vat jest konieczna do prowadzenia biznesu – dostarcz nam wstępnie dokumenty, my zajmiemy się resztą. Rejestracja VAT to proces, możesz spokojnie skupić swoją energię na zarabianiu jako Amazon seller, nasz zespół przetłumaczy dokumentację i załatwi wszystkie urzędowe sprawy związane z Twoją działalnością (rejestracja, nadanie NIP). Rejestracja VAT z nami jest łatwa i szybka – skontaktuj się z naszymi ekspertami.

 

* Usługi doradztwa podatkowego świadczone są przez certyfikowanych doradców współpracujących z naszym biurem.

Rozliczenie podatku jako Amazon seller – zyskaj na współpracy z ekspertami

Rozwijasz swój biznes na Amazon? E-commerce to Twój żywioł? Sprzedaż poprzez Amazon może Ci przynieść krocie, tylko pamiętaj że rozliczenie podatku jest obwarowane innymi przepisami. Znamy te przepisy i chętnie pomożemy CI zoptymalizować Twoje podatki. Prowadzimy też monitoring podatków na bieżąco – nie tylko nie stracisz, ale zarobisz więcej. Skup się na handlu przez platformę Amazon. Sprzedaż z Polski się opłaca – zadbaj jedynie o rozliczenie podatku. Skontaktuj się z nami i generuj większe zyski.

Księgowość i podatki a system Amazon – jak działamy Rejestracja VAT już za Tobą, sfinalizowałeś już sporo transakcji i nie jesteś pewien jak wygląda rozliczenie podatku? System Amazon jest intuicyjny dla użytkowników, ale dostosowany do prowadzenia sprzedaży. Nasza platforma jest zintegrowana z systemem Amazon – dlatego nic Ci nie umknie i zawsze będziesz rozliczony z urzędem. Nie narażaj się na straty i liczne wizyty w urzędzie skarbowym. Skup się na zarabianiu, rozliczenie podatku zostaw ekspertom – jesteśmy tu dla Ciebie. Dla nas liczy się Twój sukces – skontaktuj się z nami.