Księgowość dla e-commerce

Korzyści

ZWIĘKSZ PRZYCHODY DZIĘKI ROZSZERZENIU DZIAŁALNOŚCI E-COMMERCE NA CAŁĄ EUROPĘ

ZWIĘKSZ PRZYCHODY DZIĘKI ROZSZERZENIU DZIAŁALNOŚCI E-COMMERCE NA CAŁĄ EUROPĘ

Mamy doświadczenie w obsłudze firm handlowych i produkcyjnych działających na terenie Europy. Wysyłasz towar poza granice Polski i martwisz się o procedury? Nie musisz rozszyfrowywać terminów typu “Vat returns”, “Payroll” czy “Amazon FBA” ani poświęcać czasu na pilnowanie spraw księgowych. Nasz zespół specjalistów zdejmie z Ciebie obowiązki związane z podatkami, rozliczeniami i przekazywaniem informacji do odpowiednich urzędów w całej Europie. Ty możesz zająć się pozyskiwaniem klientów oraz budowaniem sukcesu swojego przedsiębiorstwa.

ZAOSZCZĘDZISZ CZAS I PIENIĄDZE

ZAOSZCZĘDZISZ CZAS I PIENIĄDZE

Jedna inwestycja w integrację Twoich narzędzi z systemem księgowym zwróci Ci się bardzo szybko. Obsługujemy platformy Amazon, eBay, Allegro oraz szereg innych marketplace’ów na rynku. Współpracujemy z certyfikowanymi profesjonalistami na całym świecie, abyś Ty nie był narażony na koszty związane z procedurami podatkowymi i księgowymi w Polsce oraz na świecie. Nie trać czasu na zbędne działania, wszystko możesz mieć zebrane w jednym miejscu. Powierz nam sprawy księgowe i skup się na rozwoju swojego biznesu.

ZYSKASZ PEŁNĄ KONTROLĘ NAD SWOIM BIZNESEM

ZYSKASZ PEŁNĄ KONTROLĘ NAD SWOIM BIZNESEM

Dzięki integracji z systemem księgowym wszystkie informacje będa gromadzone w jednym miejscu. Czegokolwiek potrzebujesz, masz to w zasięgu ręki. Kompleksowy zbiór potrzebnych Ci usług, wszystkie raporty, zestawienia oraz inne dane masz wygodnie zebrane w czytelny i przejrzysty sposób. Obsługa aplikacji jest intuicyjna, więc możesz w każdej chwili sprawdzić stan Twojego magazynu, status rozliczeń czy listę płac. Centrum dowodzenia Twoją firmą masz w swoich rękach, dosłownie.

KOMFORT WSPÓŁPRACY Z NOWOCZESNYM BIUREM RACHUNKOWYM

KOMFORT WSPÓŁPRACY Z NOWOCZESNYM BIUREM RACHUNKOWYM

Wybierając biuro rachunkowe TaxCoach zbierzesz wszystkie dane w jednym miejscu. Nie stracisz czasu na poszukiwania zaginionych faktur, przekopywanie się przez dziesiątki zamówień, czy stres związany z rozbieżnościami w stanie magazynu. Wszystkie dane spływają do systemu w czasie rzeczywistym, więc nic cię nie zaskoczy. Szkoda czasu oraz nerwów na sprawdzanie płatności, szukanie dokumentów lub weryfikowanie cen poszczególnych produktów. Inteligentny system to wsparcie Twojej firmy, możesz zarządzać finansami i handlem z dowolnego miejsca, bo wszystkie dane masz pod ręką.

ZAPOMNISZ O STRESIE ZWIĄZANYM Z MIĘDZYNARODOWĄ DZIAŁALNOŚCIĄ

ZAPOMNISZ O STRESIE ZWIĄZANYM Z MIĘDZYNARODOWĄ DZIAŁALNOŚCIĄ

Wystarczy jeden niezłożony dokument w terminie, aby narazić się na koszty. Wiemy czym są obowiązki wynikające z limitów rejestracji VAT, jak i limitów międzynarodowej sprzedaży na odległość. Wiemy też, jakie kary nakładane są na przedsiębiorców za nieprawidłowości w tych obszarach, dlatego mamy wiedzę i narzędzia pozwalające uniknąć tych przykrych konsekwencji. Prowadzenie biznesu to czasochłonne zajęcie, dlatego możesz spokojnie powierzyć nam sprawy związane z księgowością na arenie międzynarodowej. Dla nas liczy się Twój sukces – poświęć czas na rozwój firmy, my zajmiemy się liczbami i dokumentacją.

UNIKNIESZ PROBLEMÓW PODATKOWO-SKARBOWYCH W PRZYSZŁOŚCI

UNIKNIESZ PROBLEMÓW PODATKOWO-SKARBOWYCH W PRZYSZŁOŚCI

Aż 97% naszych klientów jest zadowolonych z naszych usług. Możemy pochwalić się takim wynikiem, bo myślimy perspektywicznie. Jesteśmy w stanie przewidzieć kłopoty i podjąć działania, aby nie tylko im zapobiec, ale także przekuć je w zysk. Twój profit to podstawa naszego sukcesu, dlatego współpracująć z nami nie musisz martwić się o przyszłość swojej firmy.

ZASKOCZYSZ KLIENTÓW PROFESJONALIZMEM

ZASKOCZYSZ KLIENTÓW PROFESJONALIZMEM

Integracje systemów księgowych i platform e-commerce to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci zabłysnąć przed klientami. Będziesz w stanie poinformować wszystkich swoich odbiorców o wszystkich sprawach, zanim jeszcze zadadzą pytania! Dzięki zaimplementowaniu integracji, w chwili, gdy dzwoni do Ciebie klient, masz podgląd na stan jego zamówień – możesz od razu przywitać go imiennie i przekazać m. in. informacje na temat statusu wysyłki. Zadbaj o swój biznes, kontroluj działania i zyskaj czas na rozwój firmy.

Cennik

Zakres usług

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA E-COMMERCE NA TERENIE EUROPY

Chcesz założyć spółkę w Wielkiej Brytanii? Masz zaplecze w Polsce i planujesz rozwijać handel na terenie Europy? Martwisz się o zagraniczne procedury, podatki i dokumenty? Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Zespół profesjonalistów znający branżę e-commerce od podszewki zajmie się Twoją księgowością, odpowie na pytania i pomoże na każdym etapie Twojej działalności. Zwrot VAT, bramki płatnicze (np. PayPal, PayU), zwroty kosztów i wysyłki – te zagadnienia, oraz o wiele więcej, mamy w jednym palcu. Zainwestuj w swoją przyszłość i rozpocznij współpracę z nami.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA E-COMMERCE NA TERENIE EUROPY Chcesz założyć spółkę w Wielkiej Brytanii? Masz zaplecze w Polsce i planujesz rozwijać handel na terenie Europy? Martwisz się o zagraniczne procedury, podatki i dokumenty? Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Zespół profesjonalistów znający branżę e-commerce od podszewki zajmie się Twoją księgowością, odpowie na pytania i pomoże na każdym etapie Twojej działalności. Zwrot VAT, bramki płatnicze (np. PayPal, PayU), zwroty kosztów i wysyłki – te zagadnienia, oraz o wiele więcej, mamy w jednym palcu. Zainwestuj w swoją przyszłość i rozpocznij współpracę z nami.

OBSŁUGA PODATKOWA W CAŁEJ EUROPIE

Sprzedajesz na Amazon, eBay, Allegro? A może masz własny sklep internetowy lub korzystasz z innych platform i nie masz pewności co do sposobu rozliczania podatków od handlu online w zależności od kraju? Powierz swoje rozliczenia w dobre ręce. Unikniesz kar i odsetek dzięki terminowemu oraz efektywnemu rozliczaniu podatków na terenie całej Europy. Wiemy, jak działa branża e-commerce i znamy obowiązujące przepisy dotyczące tego typu działalności w każdym  kraju na naszym kontynencie. Bądź bezpieczny dzięki współpracy z nami. Nie czekaj, chroń swój biznes i śpij spokojnie.

OBSŁUGA PODATKOWA W CAŁEJ EUROPIE Sprzedajesz na Amazon, eBay, Allegro? A może masz własny sklep internetowy lub korzystasz z innych platform i nie masz pewności co do sposobu rozliczania podatków od handlu online w zależności od kraju? Powierz swoje rozliczenia w dobre ręce. Unikniesz kar i odsetek dzięki terminowemu oraz efektywnemu rozliczaniu podatków na terenie całej Europy. Wiemy, jak działa branża e-commerce i znamy obowiązujące przepisy dotyczące tego typu działalności w każdym kraju na naszym kontynencie. Bądź bezpieczny dzięki współpracy z nami. Nie czekaj, chroń swój biznes i śpij spokojnie.

KSIĘGOWOŚĆ TRADYCYJNA LUB NOWOCZESNA

Masz wybór – możesz zlecić integrację z naszym systemem, lub korzystać ze swoich narzędzi księgowych, w naszych rękach. W każdym z przypadków masz pewność, że Twoje finanse są pod troskliwą i solidną opieką wykwalifikowanych specjalistów. Nie trać czasu na rozszyfrowywanie przepisów, przekaż to ekspertom i zajmij się pomnażaniem zysków.

KSIĘGOWOŚĆ TRADYCYJNA LUB NOWOCZESNA Masz wybór – możesz zlecić integrację z naszym systemem, lub korzystać ze swoich narzędzi księgowych, w naszych rękach. W każdym z przypadków masz pewność, że Twoje finanse są pod troskliwą i solidną opieką wykwalifikowanych specjalistów. Nie trać czasu na rozszyfrowywanie przepisów, przekaż to ekspertom i zajmij się pomnażaniem zysków.

ZINTEGROWANY SYSTEM UŁATWIAJĄCY ZARZĄDZANIE 24H/7 DNI

Oferujemy pełną integrację z platformami e-commerce. Obsługujemy te najbardziej znane jak Amazon, Amazon FDA, eBay czy Allegro oraz te, które nadal się prężnie rozwijają (onBuy, Magento) i wiele innych. Nie musisz logować się do każdego serwisu z osobna, wszystkie dane masz zebrane w jednym narzędziu, dostępne dla Ciebie z dowolnego miejsca. Możesz sprawdzać status zamówień, wystawiać faktury a nawet nadawać paczki – wszystko za pomocą jednego systemu. Zarządzaj swoim biznesem skąd tylko chcesz, zadzwoń i umów się z nami na konsultację.

ZINTEGROWANY SYSTEM UŁATWIAJĄCY ZARZĄDZANIE 24H/7 DNI Oferujemy pełną integrację z platformami e-commerce. Obsługujemy te najbardziej znane jak Amazon, Amazon FDA, eBay czy Allegro oraz te, które nadal się prężnie rozwijają (onBuy, Magento) i wiele innych. Nie musisz logować się do każdego serwisu z osobna, wszystkie dane masz zebrane w jednym narzędziu, dostępne dla Ciebie z dowolnego miejsca. Możesz sprawdzać status zamówień, wystawiać faktury a nawet nadawać paczki – wszystko za pomocą jednego systemu. Zarządzaj swoim biznesem skąd tylko chcesz, zadzwoń i umów się z nami na konsultację.

MAKSYMALNA AUTOMATYZACJA PROCESÓW

Cyfryzacja przyniosła możliwość korzystania z zasobów i kanałów Internetu, ale nie tylko. Rozwój sieci wyniósł usługi na nowy poziom. Czy dekadę temu ktoś pozwoliłby swojemu dziecku wsiąść do samochodu obcej osoby? Dziś nie wyobrażamy sobie, że nie ma Ubera lub Bolta. Automatyzacja procesów to skrócenie czasu potrzebnego na działanie. Możesz zapomnieć o żmudnym sprawdzaniu stanu magazynu, kontroli cen i wydłużeniu czasu oczekiwania na przesyłki. System sam synchronizuje magazyn z kanałem sprzedaży, zamyka sprzedaż przy zerowej ilości produktów, wysyła powiadomienia e-mail, drukuje etykiety i wystawia faktury. Ty zyskujesz czas i oszczędzasz pieniądze, dzięki czemu Twój biznes szybciej może się rozwijać.

MAKSYMALNA AUTOMATYZACJA PROCESÓW Cyfryzacja przyniosła możliwość korzystania z zasobów i kanałów Internetu, ale nie tylko. Rozwój sieci wyniósł usługi na nowy poziom. Czy dekadę temu ktoś pozwoliłby swojemu dziecku wsiąść do samochodu obcej osoby? Dziś nie wyobrażamy sobie, że nie ma Ubera lub Bolta. Automatyzacja procesów to skrócenie czasu potrzebnego na działanie. Możesz zapomnieć o żmudnym sprawdzaniu stanu magazynu, kontroli cen i wydłużeniu czasu oczekiwania na przesyłki. System sam synchronizuje magazyn z kanałem sprzedaży, zamyka sprzedaż przy zerowej ilości produktów, wysyła powiadomienia e-mail, drukuje etykiety i wystawia faktury. Ty zyskujesz czas i oszczędzasz pieniądze, dzięki czemu Twój biznes szybciej może się rozwijać.

Pozostałe oferty

Oferty na poszczególne miasta

Sklep internetowy, księgowość, podatki w Europie, Amazon w Europie

Masz sklep internetowy? Księgowość mogłaby działać lepiej? Księgowość e-commerce funkcjonuje trochę inaczej, niż w przypadku stacjonarnych usług. Sklep internetowy, księgowość – można to połączyć i skorzystać z automatyzacji. Dobra księgowość e-commerce to możliwość integracji platform, dzięki czemu wszystkie dane będą synchronizowane w czasie rzeczywistym – finanse i sklep będziesz mieć pod kontrolą.

Sklep internetowy, księgowość – jak działa integracja?

Księgowość e-commerce może działać na zasadzie zintegrowania platform typu e-bay, Amazon czy Allegro z systemem księgowym – faktury ze sklepu internetowego są automatycznie wprowadzane do platformy księgowej. Dzięki temu w każdej chwili możesz sprawdzić przychody, koszty i podatek. Działasz na terenie UE? Świetnie się składa – księgowość e-commerce na rynku europejskim mamy w małym palcu. Wiemy jak optymalizować podatki. Sklep internetowy, księgowość – wszystkie dane masz zebrane w jednym miejscu, automatycznie. Skontaktuj się z nami i wynieś swój biznes e-commerce na wyższy poziom.

Podatki w Europie – jak uniknąć kłopotów?

Podatki w Europie są obwarowane gąszczem przepisów. Nieznajomość paragrafów nie zwalnia z odpowiedzialności – nie narażaj swojej firmy na straty. Podatki w Europie nie mają dla nas tajemnic – współpracujemy z przedsiębiorcami pracującymi jako Amazon seller, a także działającymi w innych obszarach e-commerce na terenie UE. Dzięki naszej wiedzy zoptymalizujemy Twoje podatki – zarobisz więcej. Podatki w Europie nie muszą być problemem – zadzwoń do nas lub napisz.

Amazon w Europie – pomagamy globalnym przedsiębiorcom Działasz jako Amazon seller? Rozwijasz swój biznes na E-bay lub Allegro i wchodzisz na rynki europejskie? Pomagamy dziesiątkom przedsiębiorców sprzedających w UE jako Amazon seller i nie tylko. Nie martw się o podatki w Europie – sklep internetowy, księgowość – to nasza specjalność. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z wersji tradycyjnej, ale mamy technologie po naszej stronie. Księgowość e-commerce na zasadzie integracji platform – w czasie rzeczywistym, w pełni automatycznie. Dzięki temu nasi klienci mogą się skupić na generowaniu zysków, my zajmujemy się księgowością i optymalizujemy im podatki w Europie.