Księgowość dla e-commerce

Korzyści

ZWIĘKSZ PRZYCHODY DZIĘKI ROZSZERZENIU DZIAŁALNOŚCI E-COMMERCE NA CAŁĄ EUROPĘ

ZWIĘKSZ PRZYCHODY DZIĘKI ROZSZERZENIU DZIAŁALNOŚCI E-COMMERCE NA CAŁĄ EUROPĘ

Nie musisz rozszyfrowywać terminów typu “Vat returns”, “Payroll” czy “Amazon FBA” ani poświęcać czasu na pilnowanie spraw księgowych. Nasz zespół specjalistów zdejmie z Ciebie obowiązki związane z podatkami, rozliczeniami i przekazywaniem informacji do odpowiednich urzędów w całej Europie. Ty możesz zająć się pozyskiwaniem klientów oraz budowaniem sukcesu swojego przedsiębiorstwa.

ZAOSZCZĘDZISZ CZAS I PIENIĄDZE

ZAOSZCZĘDZISZ CZAS I PIENIĄDZE

Obsługujemy platformy Amazon, eBay, Allegro oraz szereg innych marketplace’ów na rynku. Współpracujemy z certyfikowanymi profesjonalistami na całym świecie, abyś Ty nie był narażony na koszty związane z procedurami podatkowymi i księgowymi w Polsce oraz na świecie.

ZYSKASZ PEŁNĄ KONTROLĘ NAD SWOIM BIZNESEM

ZYSKASZ PEŁNĄ KONTROLĘ NAD SWOIM BIZNESEM

Dzięki integracji z systemem księgowym wszystkie informacje będa gromadzone w jednym miejscu. Czegokolwiek potrzebujesz, masz to w zasięgu ręki. Kompleksowy zbiór potrzebnych Ci usług, wszystkie raporty, zestawienia oraz inne dane masz wygodnie zebrane w czytelny i przejrzysty sposób. Obsługa aplikacji jest intuicyjna, więc możesz w każdej chwili sprawdzić stan Twojego magazynu, status rozliczeń czy listę płac. Centrum dowodzenia Twoją firmą masz w swoich rękach, dosłownie.

KOMFORT WSPÓŁPRACY Z NOWOCZESNYM BIUREM RACHUNKOWYM

KOMFORT WSPÓŁPRACY Z NOWOCZESNYM BIUREM RACHUNKOWYM

Nie stracisz czasu na poszukiwania zaginionych faktur, przekopywanie się przez dziesiątki zamówień, czy stres związany z rozbieżnościami w stanie magazynu. Wszystkie dane spływają do systemu w czasie rzeczywistym, więc nic cię nie zaskoczy. Inteligentny system to wsparcie Twojej firmy, możesz zarządzać finansami i handlem z dowolnego miejsca, bo wszystkie dane masz pod ręką.

ZAPOMNISZ O STRESIE ZWIĄZANYM Z MIĘDZYNARODOWĄ DZIAŁALNOŚCIĄ

ZAPOMNISZ O STRESIE ZWIĄZANYM Z MIĘDZYNARODOWĄ DZIAŁALNOŚCIĄ

Wystarczy jeden niezłożony dokument w terminie, aby narazić się na koszty. Wiemy, jakie kary nakładane są na przedsiębiorców za nieprawidłowości w tych obszarach, dlatego mamy wiedzę i narzędzia pozwalające uniknąć tych przykrych konsekwencji.

UNIKNIESZ PROBLEMÓW PODATKOWO-SKARBOWYCH W PRZYSZŁOŚCI

UNIKNIESZ PROBLEMÓW PODATKOWO-SKARBOWYCH W PRZYSZŁOŚCI

Myślimy perspektywicznie. Jesteśmy w stanie przewidzieć kłopoty i podjąć działania, aby nie tylko im zapobiec, ale także przekuć je w zysk. Twój profit to podstawa naszego sukcesu, dlatego współpracując z nami nie musisz martwić się o przyszłość swojej firmy.

Cennik

Zakres usług

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA E-COMMERCE NA TERENIE EUROPY

Chcesz założyć spółkę w Wielkiej Brytanii? Masz zaplecze w Polsce i planujesz rozwijać handel na terenie Europy? Martwisz się o zagraniczne procedury, podatki i dokumenty? Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Zespół profesjonalistów znający branżę e-commerce od podszewki zajmie się Twoją księgowością, odpowie na pytania i pomoże na każdym etapie Twojej działalności. Zwrot VAT, bramki płatnicze (np. PayPal, PayU), zwroty kosztów i wysyłki – te zagadnienia, oraz o wiele więcej, mamy w jednym palcu. Zainwestuj w swoją przyszłość i rozpocznij współpracę z nami.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA E-COMMERCE NA TERENIE EUROPY Chcesz założyć spółkę w Wielkiej Brytanii? Masz zaplecze w Polsce i planujesz rozwijać handel na terenie Europy? Martwisz się o zagraniczne procedury, podatki i dokumenty? Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Zespół profesjonalistów znający branżę e-commerce od podszewki zajmie się Twoją księgowością, odpowie na pytania i pomoże na każdym etapie Twojej działalności. Zwrot VAT, bramki płatnicze (np. PayPal, PayU), zwroty kosztów i wysyłki – te zagadnienia, oraz o wiele więcej, mamy w jednym palcu. Zainwestuj w swoją przyszłość i rozpocznij współpracę z nami.

OBSŁUGA PODATKOWA W CAŁEJ EUROPIE

Sprzedajesz na Amazon, eBay, Allegro? A może masz własny sklep internetowy lub korzystasz z innych platform i nie masz pewności co do sposobu rozliczania podatków od handlu online w zależności od kraju? Powierz swoje rozliczenia w dobre ręce. Unikniesz kar i odsetek dzięki terminowemu oraz efektywnemu rozliczaniu podatków na terenie całej Europy. Wiemy, jak działa branża e-commerce i znamy obowiązujące przepisy dotyczące tego typu działalności w każdym  kraju na naszym kontynencie. Nie czekaj, chroń swój biznes i śpij spokojnie.

OBSŁUGA PODATKOWA W CAŁEJ EUROPIE Sprzedajesz na Amazon, eBay, Allegro? A może masz własny sklep internetowy lub korzystasz z innych platform i nie masz pewności co do sposobu rozliczania podatków od handlu online w zależności od kraju? Powierz swoje rozliczenia w dobre ręce. Unikniesz kar i odsetek dzięki terminowemu oraz efektywnemu rozliczaniu podatków na terenie całej Europy. Wiemy, jak działa branża e-commerce i znamy obowiązujące przepisy dotyczące tego typu działalności w każdym kraju na naszym kontynencie. Nie czekaj, chroń swój biznes i śpij spokojnie.

KSIĘGOWOŚĆ TRADYCYJNA LUB NOWOCZESNA

Masz wybór – możesz zlecić integrację z naszym systemem, lub korzystać ze swoich narzędzi księgowych, w naszych rękach. W każdym z przypadków masz pewność, że Twoje finanse są pod troskliwą i solidną opieką wykwalifikowanych specjalistów. Bądź bezpieczny dzięki współpracy z nami.

KSIĘGOWOŚĆ TRADYCYJNA LUB NOWOCZESNA Masz wybór – możesz zlecić integrację z naszym systemem, lub korzystać ze swoich narzędzi księgowych, w naszych rękach. W każdym z przypadków masz pewność, że Twoje finanse są pod troskliwą i solidną opieką wykwalifikowanych specjalistów. Bądź bezpieczny dzięki współpracy z nami.

ZINTEGROWANY SYSTEM UŁATWIAJĄCY ZARZĄDZANIE 24H/7 DNI

Oferujemy pełną integrację z platformami e-commerce. Obsługujemy te najbardziej znane jak Amazon, Amazon FDA, eBay czy Allegro oraz te, które nadal się prężnie rozwijają (onBuy, Magento) i wiele innych. Nie musisz logować się do każdego serwisu z osobna, wszystkie dane masz zebrane w jednym narzędziu, dostępne dla Ciebie z dowolnego miejsca. Możesz sprawdzać status zamówień, wystawiać faktury a nawet nadawać paczki – wszystko za pomocą jednego systemu.

ZINTEGROWANY SYSTEM UŁATWIAJĄCY ZARZĄDZANIE 24H/7 DNI Oferujemy pełną integrację z platformami e-commerce. Obsługujemy te najbardziej znane jak Amazon, Amazon FDA, eBay czy Allegro oraz te, które nadal się prężnie rozwijają (onBuy, Magento) i wiele innych. Nie musisz logować się do każdego serwisu z osobna, wszystkie dane masz zebrane w jednym narzędziu, dostępne dla Ciebie z dowolnego miejsca. Możesz sprawdzać status zamówień, wystawiać faktury a nawet nadawać paczki – wszystko za pomocą jednego systemu.

MAKSYMALNA AUTOMATYZACJA PROCESÓW

 Automatyzacja procesów to skrócenie czasu potrzebnego na działanie. Możesz zapomnieć o żmudnym sprawdzaniu stanu magazynu, kontroli cen i wydłużeniu czasu oczekiwania na przesyłki. System sam synchronizuje magazyn z kanałem sprzedaży, zamyka sprzedaż przy zerowej ilości produktów, wysyła powiadomienia e-mail, drukuje etykiety i wystawia faktury. Ty zyskujesz czas i oszczędzasz pieniądze, dzięki czemu Twój biznes szybciej może się rozwijać.

MAKSYMALNA AUTOMATYZACJA PROCESÓW Automatyzacja procesów to skrócenie czasu potrzebnego na działanie. Możesz zapomnieć o żmudnym sprawdzaniu stanu magazynu, kontroli cen i wydłużeniu czasu oczekiwania na przesyłki. System sam synchronizuje magazyn z kanałem sprzedaży, zamyka sprzedaż przy zerowej ilości produktów, wysyła powiadomienia e-mail, drukuje etykiety i wystawia faktury. Ty zyskujesz czas i oszczędzasz pieniądze, dzięki czemu Twój biznes szybciej może się rozwijać.

Pozostałe oferty

Skontaktuj się z nami!

Oferty na poszczególne miasta

Sklep internetowy, księgowość, podatki w Europie, Amazon w Europie

Masz sklep internetowy? Księgowość mogłaby działać lepiej? Księgowość e-commerce funkcjonuje trochę inaczej, niż w przypadku stacjonarnych usług. Sklep internetowy, księgowość – można to połączyć i skorzystać z automatyzacji. Dobra księgowość e-commerce to możliwość integracji platform, dzięki czemu wszystkie dane będą synchronizowane w czasie rzeczywistym – finanse i sklep będziesz mieć pod kontrolą.

Sklep internetowy, księgowość – jak działa integracja?

Księgowość e-commerce może działać na zasadzie zintegrowania platform typu e-bay, Amazon czy Allegro z systemem księgowym – faktury ze sklepu internetowego są automatycznie wprowadzane do platformy księgowej. Dzięki temu w każdej chwili możesz sprawdzić przychody, koszty i podatek. Działasz na terenie UE? Świetnie się składa – księgowość e-commerce na rynku europejskim mamy w małym palcu. Wiemy jak optymalizować podatki. Sklep internetowy, księgowość – wszystkie dane masz zebrane w jednym miejscu, automatycznie. Skontaktuj się z nami i wynieś swój biznes e-commerce na wyższy poziom.

Podatki w Europie – jak uniknąć kłopotów?

Podatki w Europie są obwarowane gąszczem przepisów. Nieznajomość paragrafów nie zwalnia z odpowiedzialności – nie narażaj swojej firmy na straty. Podatki w Europie nie mają dla nas tajemnic – współpracujemy z przedsiębiorcami pracującymi jako Amazon seller, a także działającymi w innych obszarach e-commerce na terenie UE. Dzięki naszej wiedzy zoptymalizujemy Twoje podatki – zarobisz więcej. Podatki w Europie nie muszą być problemem – zadzwoń do nas lub napisz.

Amazon w Europie – pomagamy globalnym przedsiębiorcom Działasz jako Amazon seller? Rozwijasz swój biznes na E-bay lub Allegro i wchodzisz na rynki europejskie? Pomagamy dziesiątkom przedsiębiorców sprzedających w UE jako Amazon seller i nie tylko. Nie martw się o podatki w Europie – sklep internetowy, księgowość – to nasza specjalność. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z wersji tradycyjnej, ale mamy technologie po naszej stronie. Księgowość e-commerce na zasadzie integracji platform – w czasie rzeczywistym, w pełni automatycznie. Dzięki temu nasi klienci mogą się skupić na generowaniu zysków, my zajmujemy się księgowością i optymalizujemy im podatki w Europie.