Zewnętrzny Dyrektor Finansowy

Korzyści

OSZCZĘDZISZ CZAS

OSZCZĘDZISZ CZAS

Grono ekspertów jest do Twojej dyspozycji – wszyscy w jednym miejscu. Nie trać czasu na poszukiwania kompetentnych doradców – mamy wszystkich w naszym zespole.

ZOPTYMALIZUJESZ KOSZTY

ZOPTYMALIZUJESZ KOSZTY

Jedna umowa to brak dodatkowych kosztów – za porady profesjonalistów płacisz w ramach abonamentu doradczego. Nie trwoń ciężko zarobionych pieniędzy na osobne konsultacje – u nas masz je w pakiecie.

ODZYSKASZ SPOKÓJ

ODZYSKASZ SPOKÓJ

Nasz zespół przejmie na siebie ciężar reprezentowania Twoich interesów w instytucjach finansowych. Nie stresuj się przed kontaktem z zewnętrznymi firmami – wiemy jak działają i wiemy o co i jak pytać, aby zadbać o Twoje finanse.

DOCENISZ KOMFORT

DOCENISZ KOMFORT

Dostęp do ekspertów masz zawsze i wszędzie – wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Ciesz się wygodą mobilnego kontaktu ze specjalistami w szerokim spektrum dziedzin. Ekspercką wiedzę masz u nas zawsze w zasięgu ręki.

Cennik

Zakres usług

REDUKCJA KOSZTÓW

Nasz wyspecjalizowany zespół dokona audytu Twoich kosztów i wskaże Ci obszary gdzie można dokonać znacznych oszczędności. Dodatkowo dzięki naszym ekspertom finansowym jesteśmy w stanie zminimalizować koszty operacji, takich jak: prowizje, konsolidacje zadłużeń czy zmiany parametrów umów. Nie przepłacaj, z nami możesz tylko zyskać.

REDUKCJA KOSZTÓW Nasz wyspecjalizowany zespół dokona audytu Twoich kosztów i wskaże Ci obszary gdzie można dokonać znacznych oszczędności. Dodatkowo dzięki naszym ekspertom finansowym jesteśmy w stanie zminimalizować koszty operacji, takich jak: prowizje, konsolidacje zadłużeń czy zmiany parametrów umów. Nie przepłacaj, z nami możesz tylko zyskać.

ZEWNĘTRZNE ŹRÓDŁA FINANSOWANIA

Szukasz dodatkowych pieniędzy i nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze? Kredyt, faktoring, leasing a może inwestor zewnętrzny, czy też emisja akcji? Nie trać czasu na czytanie warunków i poszukiwanie finansowania – my robimy to na co dzień i świetnie się w nich orientujemy. Podpowiemy Ci, które źródło będzie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

ZEWNĘTRZNE ŹRÓDŁA FINANSOWANIA Szukasz dodatkowych pieniędzy i nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze? Kredyt, faktoring, leasing a może inwestor zewnętrzny, czy też emisja akcji? Nie trać czasu na czytanie warunków i poszukiwanie finansowania – my robimy to na co dzień i świetnie się w nich orientujemy. Podpowiemy Ci, które źródło będzie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

AUDYT RELACJI Z INSTYTUCJAMI FINANSOWYMI

Masz wrażenie, że mógłbyś zaoszczędzić, ale nie wiesz o co pytać? Chcesz obniżyć koszty bieżących czynności operacyjnych? Zleć nam przeprowadzenie audytu, znajdziemy optymalne rozwiązania dla Twojej firmy i przedstawimy je w czytelnym raporcie (z rekomendacjami kolejnych kroków).

AUDYT RELACJI Z INSTYTUCJAMI FINANSOWYMI Masz wrażenie, że mógłbyś zaoszczędzić, ale nie wiesz o co pytać? Chcesz obniżyć koszty bieżących czynności operacyjnych? Zleć nam przeprowadzenie audytu, znajdziemy optymalne rozwiązania dla Twojej firmy i przedstawimy je w czytelnym raporcie (z rekomendacjami kolejnych kroków).

NEGOCJACJE I REPREZENTOWANIE TWOICH INTERESÓW
Sztuka negocjacji wymaga eksperckiej wiedzy, doświadczenia i stalowych nerwów. Nasi profesjonaliści wypracowali najlepsze rozwiązania dla setek Klientów – nie wahaj się i dołącz do 97% zadowolonych partnerów biznesowych naszej firmy. Dla nas liczy się Twój sukces.

NEGOCJACJE I REPREZENTOWANIE TWOICH INTERESÓW Sztuka negocjacji wymaga eksperckiej wiedzy, doświadczenia i stalowych nerwów. Nasi profesjonaliści wypracowali najlepsze rozwiązania dla setek Klientów – nie wahaj się i dołącz do 97% zadowolonych partnerów biznesowych naszej firmy. Dla nas liczy się Twój sukces.

WSPARCIE W WYPEŁNIANIU DOKUMENTACJI KREDYTOWEJ

Odmowa udzielenia kredytu może przesądzić o istnieniu Twojej firmy – wystarczy jedna pomyłka w dokumentacji. Ten scenariusz może Ciebie nie dotyczyć – wystarczy, że zlecisz przygotowanie kompletu wniosków, formularzy i harmonogramów naszym ekspertom. Pomożemy Ci na każdym etapie starań o dofinansowanie działań Twojego biznesu.

WSPARCIE W WYPEŁNIANIU DOKUMENTACJI KREDYTOWEJ Odmowa udzielenia kredytu może przesądzić o istnieniu Twojej firmy – wystarczy jedna pomyłka w dokumentacji. Ten scenariusz może Ciebie nie dotyczyć – wystarczy, że zlecisz przygotowanie kompletu wniosków, formularzy i harmonogramów naszym ekspertom. Pomożemy Ci na każdym etapie starań o dofinansowanie działań Twojego biznesu.

Pozostałe oferty

Skontaktuj się z nami!

Oferty na poszczególne miasta

Outsourcing – zewnętrzny dyrektor finansowy

Redukcja kosztów przy utrzymaniu wysokiego poziomu efektywności wydaje się być wyzwaniem. Poszukujesz oszczędności i jednocześnie chcesz mieć pewność, że nie stracisz na jakości usług? Kredyty dla firm to ratunek dla Twojego biznesu i nie wiesz z jakiej opcji skorzystać? Outsourcing księgowości to nie tylko kadry i płace. Oferujemy usługę wynajęcia zewnętrznego dyrektora finansowego, dzięki któremu finanse Twojej firmy będą w dobrej kondycji.

 

* Usługi doradztwa podatkowego świadczone są przez certyfikowanych doradców współpracujących z naszym biurem.

Kredyty dla firm, audyty relacji z instytucjami

Leasing, factoring czy też kredyty dla firm oferuje wiele instytucji. Dodatkowym źródłem finansowania bywa także zewnętrzny inwestor, emisja akcji lub obligacji. Jeżeli nie wiesz jak interpretować zapisy w umowie? Martwisz się, czy mógłbyś wynegocjować lepsze warunki kredytu dla firm lub dla innych form finansowania? Chcesz korzystać ze źródeł dofinansowania na lepszych warunkach? Outsourcing – księgowość zewnętrzna i/lub zewnętrzny dyrektor finansowy – to sposób na skorzystanie z eksperckiej wiedzy i doświadczenia. Przeprowadzimy audyt relacji z Twoją instytucją finansową, sprawdzimy obecne źródła finansowania w tym: kredyty dla firm, leasingi, i inne. Nasi specjaliści wynegocjują dla Ciebie najlepsze warunki współpracy. Nie przepłacaj – skontaktuj się z nami.

Kredyty dla firm – dokumentacja kredytowa Kredyty dla firm to często jedyna forma pomocy, dzięki której przedsiębiorcy mogą zapewnić płynność finansową swoich biznesów w trudnych czasach. Dokumentacja kredytowa musi być wypełniona bezbłędnie, abyś uniknął odmowy udzielenia kredytu. Nie ryzykuj – zadbaj o swoje interesy i zadzwoń do nas. Kredyty dla firm to jedna z dziedzin, w których nasi eksperci nie mają sobie równych. Znajdziemy najlepszą ofertę, wynegocjujemy warunki i pomożemy Ci wypełnić dokumentację kredytową. Zyskaj potrójnie – skontaktuj się z nami.