Poznaj 7 głównych powodów, dla których warto pracować w TaxCoach

Świetni ludzie i ciekawe zadania, a do tego dobra kawa i niezła pensja. Tak w skrócie przedstawiają się wyniki naszej wewnętrznej ankiety „Dlaczego lubię pracować w TaxCoach?”. Przeczytaj, co jeszcze powiedzieli nasi pracownicy o pracy w naszej firmie.

Kilka tygodni temu poprosiliśmy członków naszego zespołu, żeby opowiedzieli, co motywuje ich do pracy właśnie w TaxCoach.
Okazało się, że wśród powodów, które sprawiają, że warto pracować w TaxCoach najczęściej powtarza się 7 korzyści:

Świetna atmosfera

Za rewelacyjny klimat w pracy zdaniem naszych pracowników bezsprzecznie odpowiadają świetni ludzie. „Tak zgranej ekipy to ja w żadnej firmie nie miałem. Wszyscy są tutaj pozytywnie nastawieni” czytamy w jednej z wypowiedzi. Wśród pracowników TaxCoach przeważa opinia, że zespoły są zgrane zarówno w pracy, jak i po godzinach, dzięki czemu nikt nie musi odliczać czasu pozostałego do końca dnia. Niesamowite jest też to, że zespoły wzajemnie się wspierają i pomagają sobie w cięższych chwilach!

Możliwości rozwoju

Dla pracowników TaxCoach niezwykle ważne jest również dynamiczne środowisko pracy, dzięki czemu nie ma czasu na nudę i obijanie się, za to jest możliwość wykazania swojego potencjału. Doceniają oni również możliwość nauki i merytorycznego pogłębiania swoich kompetencji podczas kursów i szkoleń.

Ambitne zadania

W TaxCoach nie ma mikrozarządzania! Nasze zespoły doceniają możliwość realizacji samodzielnie kreowanych zadań i nowych, ciekawych projektów. Jak wskazują nasi pracownicy, dzięki takiemu podejściu cały czas mogą uczyć się czegoś nowego i rozwijać swoje umiejętności.

Kompetentny zespół

W ankietach często pojawiały się wzajemne pochwały wobec kompetencji zawodowych kolegów i koleżanek z TaxCoach, co – jak zauważają pracownicy – pozwala na „ciągłe doskonalenie i poszerzanie swoich kompetencji zawodowych”, i to w dynamicznej, acz sympatycznej atmosferze.

Otwartość i wzajemny szacunek

Pracownicy TaxCoach bardzo cenią sobie jeden szczególny aspekt atmosfery w pracy: „wolność słowa”. Nasi ankietowani wskazywali, że nie boją się przedstawiać swoich uwag w obawie przed negatywnymi konsekwencjami oraz że mogą liczyć na zrozumienie ze strony przełożonych. Jak podkreślają nasi pracownicy, w TaxCoach nie ma poczucia anonimowości i bezosobowego podejścia do pracowników!

Możliwość pracy zdalnej

W środowisku TaxCoach udogodnienie, na jakie pozwala praca zdalna na niektórych stanowiskach, jest przyjmowane wyjątkowo ciepło. W opiniach przeważa aprobata dla systemu, w którym „nikt nie stoi za plecami”, i w którym można „pracować w takich godzinach, jak pracownikom pasuje”.

Codzienne przyjemności

Okazało się, że drobne, codzienne przyjemności też się liczą. Pracownicy chwalą sobie wygodne biuro, smaczną kawę, duży wybór herbat smakowych i ziołowych oraz w okresie jesienno – zimowym kakao.

Opinie naszych pracowników uzyskane na podstawie ankiety można podsumować słowami jednego z naszych ankietowanych: „do pracy zachęca mnie to, że po prostu dobrze się tu czuję i w większości robię to, co lubię”. Nic dodać, nic ująć! Dziękujemy serdecznie za czas poświęcony na wypełnienie ankiety, mamy nadzieję, że w przyszłym roku zdanie naszych pracowników o TaxCoach będzie jeszcze bardziej przychylne!

Nie jesteś jeszcze naszym pracownikiem, ale szukasz ciekawej pracy w biurze rachunkowym i chcesz przekonać się, jak wygląda praca w TaxCoach? A może już wiesz, że chcesz pracować z nami? Sprawdź nasze aktualne oferty na https://taxcoach.pl/kariera/