Księgowość dla przedszkoli i żłobków

Korzyści

ZYSKASZ SPOKÓJ

ZYSKASZ SPOKÓJ

Rozliczenia dotacji oraz bieżąca księgowość spędzają Ci sen z powiek? Nie trać nerwów, przekaż wszystkie te sprawy doświadczonym profesjonalistom. Nie musisz już wertować przepisów ani dzwonić po urzędach, z nami możesz zająć się prowadzeniem swojej placówki i poświęcić się edukacji podopiecznych.

Z NAMI MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNY - OTRZYMASZ WSPARCIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH

Z NAMI MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNY - OTRZYMASZ WSPARCIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH

Na myśl o kontroli z urzędu dostajesz gęsiej skórki? Godzinami poszukujesz faktur albo sprawdzasz maile aby ustrzec się nieprawidłowości podczas postępowania weryfikującego wydatki z dotacji? Spokojnie, tego wszystkiego możesz uniknąć – skontaktuj się z nami. Nasz wyspecjalizowany zespół odpowie na Twoje pytania, pomoże Ci przygotować się do kontroli i zajmie się dokumentacją.

ROZLICZYSZ PRAWIDŁOWO DOTACJE

ROZLICZYSZ PRAWIDŁOWO DOTACJE

Każda jednostka samorządu terytorialnego posiada własne wymogi dotyczące rozliczeń dotacji. To stwarza szerokie możliwości interpretacji Twoich wydatków i może naprawdę przyprawić o ból głowy. Pomogliśmy już wielu placówkom przejść przez ten proces i znamy specyfikę pracy urzędów. Możemy pomóc i Tobie prawidłowo rozliczyć dotacje, wystarczy że się z nami skontaktujesz.

ZADBASZ O WRAŻLIWE DANE

ZADBASZ O WRAŻLIWE DANE

W placówkach edukacyjnych jest bardzo dużo danych osobowych, o które trzeba zadbać, zwłaszcza od czasu wprowadzenia RODO. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo tych danych, dysponujemy najlepszym oprogramowaniem szyfrującym i ochronnym na rynku. Dodatkowo, wszystkie informacje obejmujemy wysoką polisą OC oraz posiadamy wdrożone procedury RODO.

Cennik

Zakres usług

KOMPLEKSOWA KSIĘGOWOŚĆ

Nasi specjaliści zajmują się księgowością w każdym wymiarze, dlatego działamy szybko i skutecznie. Oferujemy pełną obsługę księgowo-kadrową i rozliczenia podatkowe na najwyższym poziomie. Naszym klientom udostępniamy Panel Klienta, dzięki któremu mają wgląd do swoich danych finansowych 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, mamy własny komunikator wewnętrzny, przez który możesz uzyskać natychmiastową pomoc od naszego zespołu.

KOMPLEKSOWA KSIĘGOWOŚĆ Nasi specjaliści zajmują się księgowością w każdym wymiarze, dlatego działamy szybko i skutecznie. Oferujemy pełną obsługę księgowo-kadrową i rozliczenia podatkowe na najwyższym poziomie. Naszym klientom udostępniamy Panel Klienta, dzięki któremu mają wgląd do swoich danych finansowych 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, mamy własny komunikator wewnętrzny, przez który możesz uzyskać natychmiastową pomoc od naszego zespołu.

POMOC W UZYSKANIU DOTACJI

Mamy bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów otrzymujących dotacje i znamy różnorodne wymogi stawiane przez jednostki terytorialne w zakresie przyznawania oraz rozliczania dotacji. Dzięki wiedzy naszych profesjonalistów możesz spokojnie zająć się prowadzeniem swojej placówki, my zajmiemy się dokumentacją.

POMOC W UZYSKANIU DOTACJI Mamy bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów otrzymujących dotacje i znamy różnorodne wymogi stawiane przez jednostki terytorialne w zakresie przyznawania oraz rozliczania dotacji. Dzięki wiedzy naszych profesjonalistów możesz spokojnie zająć się prowadzeniem swojej placówki, my zajmiemy się dokumentacją.

EWIDENCJONOWANIE I WERYFIKACJA KOSZTÓW

Księgowanie kosztów pokrytych z otrzymanych dotacji narażone jest na ryzyko związane ze zróżnicowaniem interpretacji przepisów przez poszczególne organy dokonujące kontroli. Znamy specyfikę pracy każdego z tych organów i minimalizujemy ryzyko wykazania nieprawidłowości podczas postępowania kontrolnego.

EWIDENCJONOWANIE I WERYFIKACJA KOSZTÓW Księgowanie kosztów pokrytych z otrzymanych dotacji narażone jest na ryzyko związane ze zróżnicowaniem interpretacji przepisów przez poszczególne organy dokonujące kontroli. Znamy specyfikę pracy każdego z tych organów i minimalizujemy ryzyko wykazania nieprawidłowości podczas postępowania kontrolnego.

ROCZNE SPRAWOZDANIA Z ROZLICZANIA DOTACJI

Rzetelne prowadzenie bieżących rozliczeń znacznie ułatwia sporządzenie sprawozdania rocznego. Najlepiej powierzyć wszystkie te sprawy w jedne, sprawdzone i zaufane ręce. Od wielu lat budujemy nasz sukces na zaufaniu naszych Klientów – aż 97% z nich ocenia nas jako najlepszych w branży. Zaufaj nam i przekaż księgowość naszym ekspertom.

ROCZNE SPRAWOZDANIA Z ROZLICZANIA DOTACJI Rzetelne prowadzenie bieżących rozliczeń znacznie ułatwia sporządzenie sprawozdania rocznego. Najlepiej powierzyć wszystkie te sprawy w jedne, sprawdzone i zaufane ręce. Od wielu lat budujemy nasz sukces na zaufaniu naszych Klientów – aż 97% z nich ocenia nas jako najlepszych w branży. Zaufaj nam i przekaż księgowość naszym ekspertom.

OBSŁUGA UMÓW O PRACĘ I CYWILNOPRAWNYCH

Kwestie związane z zasobami ludzkimi obwarowane są gąszczem przepisów, które w dodatku często się zmieniają. Nie narażaj swojej placówki na niepotrzebne koszty oraz postępowania wyjaśniające – pozwól specjalistom zająć się Twoimi kadrami i skup się na realizowaniu misji Twojej placówki.

OBSŁUGA UMÓW O PRACĘ I CYWILNOPRAWNYCH Kwestie związane z zasobami ludzkimi obwarowane są gąszczem przepisów, które w dodatku często się zmieniają. Nie narażaj swojej placówki na niepotrzebne koszty oraz postępowania wyjaśniające – pozwól specjalistom zająć się Twoimi kadrami i skup się na realizowaniu misji Twojej placówki.

Pozostałe oferty

Oferty na poszczególne miasta