BHP i PPOŻ

Korzyści

ZADBASZ O SWÓJ BUDŻET

ZADBASZ O SWÓJ BUDŻET

Prawo pracy nakłada na pracodawców obowiązek zapewnienia służby BHP. Nie musisz ponosić wysokich kosztów utrzymania osobnego stanowiska dla specjalisty w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy – możesz skorzystać z naszej pomocy, za wielokrotnie mniejszą cenę.

ZDEJMIESZ Z SIEBIE CIĘŻAR OBOWIĄZKÓW BHP i PPOŻ

ZDEJMIESZ Z SIEBIE CIĘŻAR OBOWIĄZKÓW BHP i PPOŻ

Zapomnij o organizacji profesjonalnych szkoleń okresowych i dla nowych pracowników – przeprowadzimy je w dogodnym dla Ciebie terminie. Nie będziesz musiał przejmować się ewentualną kontrolą z Państwowej Inspekcji Pracy – regularne audyty oraz wsparcie naszego profesjonalisty pozwoli uniknąć Ci ewentualnych kar z PIP.

ZADBASZ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I SWOICH PRACOWNIKÓW

ZADBASZ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I SWOICH PRACOWNIKÓW

Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę budowlaną, czy obszar Twojego biznesu wymaga głównie pracy biurowej – musisz troszczyć się o bezpieczeństwo swoje i Twoich podwładnych. Skontaktuj się z naszym kompetentnym przedstawicielem od spraw BHP i zadbaj o rzetelną analizę i udokumentowanie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.

BĘDZIESZ MÓGŁ SPAĆ SPOKOJNIE

BĘDZIESZ MÓGŁ SPAĆ SPOKOJNIE

Nie rujnuj zdrowia przez nerwy związane z kontrolą PIP (Państwowej Inspekcji Pracy). Skontaktuj się z nami, a nasz ekspert zadba o wszelkie aspekty związane z bezpieczeństwem oraz higieną pracy w Twoim przedsiębiorstwie. Oferujemy kompleksową obsługę BHP I PPOŻ dla przedsiębiorców. Nie trać czasu na niezweryfikowanych specjalistów – my możemy pochwalić się świetnymi opiniami – aż 97% naszych klientów jest zadowolonych z naszych usług!

Cennik

Zakres usług

KOMPLEKSOWE SZKOLENIA BHP
Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o termin, ważne żeby zostały wykonane w okresie wyznaczonym przez przepisy, dlatego dostosujemy się do Twojego grafiku.

KOMPLEKSOWE SZKOLENIA BHP Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o termin, ważne żeby zostały wykonane w okresie wyznaczonym przez przepisy, dlatego dostosujemy się do Twojego grafiku.

PEŁNE SPEKTRUM OBSŁUGI BHP DLA FIRM
Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz – audyty (zgodność z normami ISO 45001), oceny ryzyka zawodowego, opracowanie dokumentacji powypadkowej, wsparcie w przypadku wystąpień lub nakazów Państwowej Inspekcji Pracy oraz Społecznego Inspektoratu Pracy, a także okresowych kontroli BHP.

PEŁNE SPEKTRUM OBSŁUGI BHP DLA FIRM Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz – audyty (zgodność z normami ISO 45001), oceny ryzyka zawodowego, opracowanie dokumentacji powypadkowej, wsparcie w przypadku wystąpień lub nakazów Państwowej Inspekcji Pracy oraz Społecznego Inspektoratu Pracy, a także okresowych kontroli BHP.

BEZPIECZEŃSTWO PRZECIWPOŻAROWE
Opracujemy dla Ciebie instrukcję bezpieczeństwa pożarowego, oznakujemy odpowiednio teren, a także zadbamy o sprzęt gaśniczy, abyś mógł spać spokojnie, nie martwiąc się co będzie w przypadku wystąpienia pożaru.

BEZPIECZEŃSTWO PRZECIWPOŻAROWE Opracujemy dla Ciebie instrukcję bezpieczeństwa pożarowego, oznakujemy odpowiednio teren, a także zadbamy o sprzęt gaśniczy, abyś mógł spać spokojnie, nie martwiąc się co będzie w przypadku wystąpienia pożaru.

DOJAZD NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
Obsługujemy całą Polskę – nie musisz tracić czasu na szukanie specjalistów, my przyjedziemy do Ciebie. Jedyne co musisz zrobić, to skontaktować się z nami i ustalić datę spotkania.

DOJAZD NA TERENIE CAŁEGO KRAJU Obsługujemy całą Polskę – nie musisz tracić czasu na szukanie specjalistów, my przyjedziemy do Ciebie. Jedyne co musisz zrobić, to skontaktować się z nami i ustalić datę spotkania.

Pozostałe oferty

Oferty na poszczególne miasta