Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa z umiejętnością konsolidacji sprawozdań Poznań

TaxCoach, to kancelaria księgowo-rachunkowa oparta o ekspertów, oraz zaangażowanie zespołu. Stawiamy na pracowitych i doświadczonych  ludzi po to, aby oferować naszym klientom światowy poziom usług. Obsługujemy firmy polskie i europejskie np. z Anglii, Ukrainy, Rosji, Niemiec, Francji, Holandii, ale też mamy znaczny portfel klientów z tak odległych kierunków, jak Chiny, Japonia czy Iran. Nasz profesjonalizm został dostrzeżony przez spółki z różnych sektorów gospodarki z wielu rynków.

W związku z rozwojem portfolio klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa z umiejętnością konsolidacji sprawozdań

Poznań

Zakres pracy:

 • prowadzenie pełnej księgowości spółek 
 • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów
 • bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów
 • nadzór nad rozliczaniem podatków (PIT, VAT, CIT)
 • przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych i doradztwo podatkowe

Nasze oczekiwania:

 • samodzielność w pracy (min. 3-letnie doświadczenie w księgowości - mile widzialne doświadczenie w biurze rachunkowym)
 • umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów
 • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego
 • praktyczna znajomość przepisów podatkowych (PIT, VAT, CIT)
 • znajomość zasad konsolidacji sprawozdań oraz analizy wskaźnikowej
 • doświadczenie w wykorzystaniu programów finansowo – księgowych (mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima)

APLIKUJ JUŻ TERAZ A BĘDZIESZ PRACOWAĆ WŚRÓD NAJLEPSZYCH :)

Co oferujemy:

 • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
 • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji
 • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu rachunkowości i podatków
 • możliwość rozwoju  w ramach grupy kapitałowej
 • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych mailowo z dopiskiem "Samodzielny księgowy/Samodzielna księgowa Poznań"

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TaxCoach Sp. z o.o. oraz wszystkie spółki kapitałowo lub osobowo powiązane, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez TaxCoach. Sp. z o.o. oraz wszystkie spółki kapitałowo lub osobowo powiązane danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 miesiąca, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 60 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem 61-568 Poznań, Wierzbięcice 44A/40A.

Lokalizacja

Aktualne oferty