Pobierz darmowego e-booka

Młodszy specjalista ds. Kadr/ Młodsza specjalistka ds. Kadr

złote logo

Chcesz rozpocząć swoją ścieżkę kariery w miejscu pełnym okazji do rozwoju i nauki? Dobrze trafiłeś/aś! TaxCoach to kancelaria księgowo-podatkowa, która w kilka lat zdobyła ponad 10 tysięcy klientów z całego świata. Z nami odkryjesz swoje mocne strony i zdobędziesz doświadczenie, dzięki któremu osiągniesz kolejne stopnie swojej drogi zawodowej. Będziesz pracował u boku najlepszych specjalistów z dziedzin księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa podatkowego, marketingu, sprzedaży i administracji.

W związku z rozwojem portfolio klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. Kadr/ Młodsza specjalistka ds. Kadr

Poznań

Zakres pracy:

 • sporządzaniu list płac, uzupełnianiu teczek osobowych i kartotek pracownika
 • sporządzaniu deklaracji ZUS i PIT oraz archiwizacji dokumentacji
 • sporządzaniu umów i aneksów
 • przygotowywaniu zestawień dla klienta

Nasze oczekiwania:

 • samodzielność w podejmowanych działaniach (roczne doświadczenie w kadrach)
 • umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów
 • teoretyczną znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i przepisów podatkowych
 • praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu programów finansowo – księgowych (mile widziana znajomość Comarch ERP Optima)

APLIKUJ JUŻ TERAZ A BĘDZIESZ PRACOWAĆ WŚRÓD NAJLEPSZYCH :)

Co oferujemy:

 • stabilne warunki zatrudnienia
 • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji
 • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe oraz program Multisport
 • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu rachunkowości i podatków

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych mailowo z dopiskiem Młodszy specjalista ds. Kadr/ Młodsza specjalistka ds. Kadr Poznań

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TaxCoach Sp. z o.o. oraz wszystkie spółki kapitałowo lub osobowo powiązane, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez TaxCoach. Sp. z o.o. oraz wszystkie spółki kapitałowo lub osobowo powiązane danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 miesiąca, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 60 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem 61-568 Poznań, Wierzbięcice 44A/40A.

Aktualne oferty